Targi Turystyczne TT WARSAW 2010

Targi Turystyczne TT WARSAW 2010

Targi Turystyczne TT WARSAW 2010
Paulina Tyburska
18.09.2010 09:19

W zasadzie nazwa mówi wszystko... W dniach od 23 do 25 października w Warszawie odbędą się XVIII Międzynarodowe Targi Turystyczne. Niby kolejna impreza z cyklu, a jednak w tym roku  'będzie się działo'.

W zasadzie nazwa mówi wszystko... W dniach od 23 do 25 października w Warszawie odbędą się XVIII Międzynarodowe Targi Turystyczne. Niby kolejna impreza z cyklu, a jednak w tym roku  'będzie się działo'.

Trzeba jednak wiedzieć, że pierwszy dzień targów jest przeznaczony jedynie dla osób z branży turystycznej. Natomiast 24 i 25 września wszyscy zwiedzający mają możliwość zapoznać się z ofertą wystawców. We wszystkie dni targi otwarte są w godzinach 10:00-17:00.

Na targi można dostać się bezpłatnym autobusem, który wyrusza spod Sali Kongresowej PKiN. Wyruszycie co mniej więcej pół godziny od 9.30.

Wystawcami na targach będą m.in oferenci usług turystycznych z różnych rejonów świata i Polski, którzy poza noclegami zaprezentują atrakcje turystyczne takie jak ośrodki narciarskie i aquaparki.  Swoje usługi zaprezentują także organizacje turystyczne, towarzystwa ubezpieczeniowe, wydawnictwa turystyczne, oferenci sieci i programów komputerowych dla hoteli i biur podróży, polscy i zagraniczni touroperatorzy i inni.

Kolejną atrakcją będą konkursy dla zwiedzających. Jeden z nich pozwoli wygrać rejs do Norwegii dla 2-ch osób. Zaplanowany jest też konkurs wiedzy o... Warszawie Chopina. Poza tym, w czasie targów, odbędą się spotkania z podróżnikami. Jednym z nich będzie Marek Kamiński.

Największą niedogodnością może być konieczność rejestracji, którą trzeba przejść. Jednak dla klientów indywidualnych cała procedura jest mocno uproszczona i będzie można wypełnić formularz tuż przed wejściem.

Bezpłatnie mogą wejść posiadacze: karty MT Polska, zaproszeń, a także dzieci do 7 roku życia oraz osoby posiadające karnety z Targów Lato 2010.

Za normalny bilet zapłacimy 12 PLN za jeden dzień lub 15 PLN za dwa w pierwszym dniu, natomiast wejście drugiego dnia to koszt 5 PLN.

Miejsce odbywania się targów:

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska przy ulicy Marsa 56 C.

foto: wikimedia.org

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)