TechFlash - PornHub w VR, koncert AlunaGeorge w Minecrafcie i nowe Lego Star Wars z głosem Daisy Ridley

TechFlash - PornHub w VR, koncert AlunaGeorge w Minecrafcie i nowe Lego Star Wars z głosem Daisy Ridley

PornHub w VR
PornHub w VR
Źródło zdjęć: © gizmodo
Mateusz Żołyniak
23.03.2016 20:03, aktualizacja: 24.03.2016 21:04

Ponadto mam dla was nowe słuchawki firmy Verbatim oraz wirtualną wycieczkę po Machu Picchu. Oto nasz codzienny skrót informacji z gadżeciarskiego świata.

PornHub w wirtualnej rzeczywistości

Twórcy serwisu PornHub przygotowali nową kategorię materiałów dla użytkownikach gogli wirtualnej rzeczywistości. Sekcja, która powstała we współpracy z firmą BaDoink, zawiera 360-stopniowe wideo.

Materiał można oglądać poprzez przeglądarkę na Androidzie i iOS, aplikację dla systemu Oculus Rift i dedykowany program dla Google Cardboard. Dostęp do treści w nowej sekcji jest darmowy.

PornHub w VR
PornHub w VR© gizmodo

Lego Star Wars: The Force Awakens z podkładem głosowym

Nowa gra z znanej serii Lego Star Wars ujawni wydarzenia, które miały miejsce między "Powrotem Jedi" a "Przebudzeniem Mocy". Dzięki temu gracze dowiedzą się m.in. dlaczego C-3PO ma czerwony zamiennik ramienia.

Na tytuł ten warto jednak zwrócić uwagę także z innych względów. Twórcy z TT Games ujawnili bowiem, że tym razem postacie w grze będą mówić. Za podkład głosowy odpowiedzialna będzie część grających w filmie aktorów. Nie zabraknie wśród nich Daisy Ridley. Premiera gry zapowiedziana jest na 28 czerwca.

Koncert na żywo w świecie Minecrafta

Koncert, który odbędzie się dzisiaj w norweskim mieście Hamar podczas festiwalu The Gathering, będzie dostępny także dla graczy Minecrafta. Wydarzenie ma być w czasie rzeczywistym przenoszone do świata gry.

Duet AlunaGeorge podczas koncertu na festiwalu w Detroit
Duet AlunaGeorge podczas koncertu na festiwalu w Detroit© wikipedia

Udział w nim wezmą duet AlunaGeorge, grupa Lemaitre i para DJ-ów Broiler. Koncertu w Minecrafcie będzie mogło słuchać od 2000 do 3000 osób (wynika to z ograniczonych możliwości serwerów).

Przystępne cenowo słuchawki firmy Verbatim

Słuchawki (od lewej): High Performance Sound Isolating, Performance Tuned, Bluetooth
Słuchawki (od lewej): High Performance Sound Isolating, Performance Tuned, Bluetooth© verbatim

Verbatim wprowadza na nasz rynek nowe zestawy słuchawkowe, które mają odznaczać się niezłym stosunkiem ceny do jakości. Nowości to modele:

Wirtualna podróż po Machu Picchu

Jaunt to start-up tworzący materiały dla urządzeń VR. Firma we współpracy z agencją Mountain Travel Sobek chce stworzyć serię nagrań, które umożliwią zwiedzanie znanych miejsc. Materiały dostępne będą z poziomu aplikacji Jaunt (iOS, Android, GearVR), a pierwszy z nich poświęcony jest Machu Picchu.

Źródła: Gizmodo/Engadget, TheVerge, TheVerge, Verbatim, Engadget

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)