Tego jeszcze nie było. Razer zaprezentował cooler dedykowany smartfonom

Tego jeszcze nie było. Razer zaprezentował cooler dedykowany smartfonom

Razer Phone Cooler Chroma
Razer Phone Cooler Chroma
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Razer
Przemysław Juraszek
08.12.2021 16:09

Granie na smartfonie w przypadku wyższych w hierarchii modeli nie stanowi problemu, a niektórzy próbują nawet używać smartfonów jako koparek kryptowalut.

Jak wiadomo, w przypadku dłuższego obciążenia układy stosowane w smartfonach obniżają taktowanie, a przez to wydajność. Z drugiej strony nagrzewaniu ulega obudowa, powodując dyskomfort, aczkolwiek ta kwestia była największym problemem w smartfonach z aluminiową obudową.

Remedium na powyższe bolączki może się okazać najnowszy dość kuriozalny produkt Razera. Mowa tutaj o tzw. Phone Cooler Chroma będącym najprościej rzecz biorąc coolerem na smartfona.

Razer Phone Cooler Chroma - budowa
Razer Phone Cooler Chroma - budowa© Materiały prasowe | Razer

Ten składa się z podstawy z ogniwem Peltiera, aluminiowego radiatora oraz wentylatora. To wszystko zostało okraszone obudową z podświetleniem RGB sterowanym przez oprogramowanie Razer Chroma RGB.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany tą interesującą i dość kontrowersyjną nowością od Razera to na rynku amerykańskim została ona wyceniona na 59,99 USD. Cooler w zależności od mocowania można zamontować na iPhone lub na smartfona z androidem.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)