Telewizja dla notebooka

Telewizja dla notebooka

Telewizja dla notebooka
Łukasz Rzedzicki
11.04.2009 21:30

Firma Leadtek zaprezentowała kolejny hybrydowy tuner TV w pełni zgodny ze standardem MPEG-4 – WinFast ExDTV2300 H.

Firma Leadtek zaprezentowała kolejny hybrydowy tuner TV w pełni zgodny ze standardem MPEG-4 – WinFast ExDTV2300 H.

WinFast ExDTV2300 H to oferuje odbiór zarówno sygnału telewizji analogowej jak i cyfrowej, nadawanej w standardzie MPEG-4. Dzięki temu tuner Leadteka bez najmniejszych problemów możemy wykorzystywać przed jak i po roku 2012, kiedy to sygnał radiowo-telewizyjny na terytorium Polski będzie emitowany wyłącznie w formacie cyfrowym.

WinFast ExDTV2300 H obsługuje standard telewizji cyfrowej DVB-T oraz praktycznie wszystkie najważniejsze formaty telewizji analogowej, włączając w to NTSC, SECAM i PAL. WinFast ExDTV2300 H, dzięki wbudowanemu wejściu wideo, zapewnia także przechwytywanie obrazu, o maksymalnej rozdzielczości 480p, z zewnętrznych urządzeń, takich jak aparaty cyfrowe, kamkodery, odtwarzacze DVD czy konsole do gier!

W zestawie dostepne jest oprogramowanie WinFast PVR2 z funkcją Time Shifting (jednoczesne odtwarzanie i nagrywanie tego samego programu), Scheduled Recording (planowanie nagrywania), włączanie i wyłączanie za pomocą pilota czy TwinView (PIP, POP, PAP oraz oglądanie jednego programu i jednoczesne nagrywanie drugiego). Natomiast funkcja Live Broadcasting pozwala na emisję plików audio i wideo poprzez sieć. Dzięki temu, bez względu na miejsce i czas, możesz bezproblemowo dzielić się nagranymi filmami z rodziną i przyjaciółmi. Oczywiście dostęp do tych wszystkich funkcji jest możliwy za pomocą bezprzewodowego pilota WinFast all-in-one.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)