Telewizor LG na bogato: OLED, 4 mm grubości i 460 kryształów Aurora Borealis

Strona głównaTelewizor LG na bogato: OLED, 4 mm grubości i 460 kryształów Aurora Borealis
03.09.2014 11:45
Telewizor LG ozdobiony 460 kryształami Swarovskiego
Telewizor LG ozdobiony 460 kryształami Swarovskiego

Jak wyróżnić się w sytuacji, gdy konkurenci oferują podobne rozwiązania techniczne i jakość obrazu? LG postawiło na coś mocno błyszczącego i przygotowało na berlińskie targi wyjątkowy model telewizora.

Jest nim model z ekranem OLED o nieznanych na razie parametrach. Tym, co wyróżnia go spośród wielu innych urządzeń jest jednak nie strona techniczna, ale wyjątkowe wzornictwo. LG kontynuuje współpracę z austriacką marką Swarovski, a jej efektem jest model telewizora, który zdobi 460 naniesionych ręcznie kryształów Aurora Borealis.

Poza masą błyskotek, telewizor ma zakrzywiony ekran OLED, zaledwie 4 mm grubości i waży 16 kilogramów. Jego parametry i cena nie zostały na razie ujawnione, ale można przypuszczać, że nie będzie należał do tanich.

Telewizor LG ozdobiony 460 kryształami Swarovskiego
Telewizor LG ozdobiony 460 kryształami Swarovskiego

Kwestią gustu pozostaje, czy ozdobioną w taki sposób elektronikę uznamy za szczyt wyrafinowania i dobrego smaku, ale wygląd telewizora bez wątpienia zwraca uwagę. W oczekiwaniu na oficjalną prezentację tego sprzętu mała perełka od działu marketingu koreańskiej firmy:

Widzowie są w stanie dostrzec jak każdy piksel budzi się do życia i mogą doświadczyć niespotykanego dotąd realizmu ostrych, naturalnych kolorów oraz efektu nieskończonego poziomu kontrastu.

Poezja, prawda? Zwłaszcza te możliwe do zaobserwowania, budzące się do życia piksele.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)