Tematy do Windows 7. 10 ładnych propozycji na Twój pulpit

Tematy do Windows 7. 10 ładnych propozycji na Twój pulpit

Dynia (Fot. Flickr/Zeusandhera/Lic. CC by-sa)
Dynia (Fot. Flickr/Zeusandhera/Lic. CC by-sa)
Przemysław Muszyński
11.10.2010 09:36

Właściciele pecetów nie muszą korzystać z kompozycji dostarczanych przez Microsoft. Mogą instalować zewnętrzne tematy do Windows 7. Poniżej prezentujemy 10 ładnych motywów, które można dodać do swojego systemu w kilka minut.

Właściciele pecetów nie muszą korzystać z kompozycji dostarczanych przez Microsoft. Mogą instalować zewnętrzne tematy do Windows 7. Poniżej prezentujemy 10 ładnych motywów, które można dodać do swojego systemu w kilka minut.

Wszystkie omówione w tym artykule tematy do Windows 7 zostały stworzone przez użytkowników

Powiedzmy sobie szczerze: nie jest to najefektowniejszy temat do Windows 7, jaki stworzono. Jednak brak wodotrysków, fajerwerków i innych ogni bengalskich jest jego największą zaletą. Czystość, przejrzystość i wygoda to cechy, które wielu użytkowników ceni najbardziej.

Kolejny bardzo ładny styl utrzymany w klasycznej estetyce. Wprawdzie trochę tego nie widać na zdjęciu (screen został zrobiony na bardzo dużym monitorze), jednak w „realu” kompozycja robi przyjemne wrażenie i nie utrudnia korzystania z systemu. Jest estetyczna i wysmakowana.

Trochę żartobliwy temat, nawiązujący oczywiście wyglądem do pakietu Microsoft Office 2010. Doskonale sprawdzi się w komputerach biurowych lub domowych służących do pracy. Skórka jest "zimna" i nadmiernie profesjonalna - w niektórych warunkach to jednak zaleta.

Ponownie bardzo prosty, stonowany temat do Windows 7. Czystość i spartańska prostota zostanie doceniona przez osoby stawiające na wydajność i praktyczność. Coś dla ludzi z jednej strony ceniących estetykę, a z drugiej - niechcących komplikować sobie życia.

Bardziej ekstrawagancki styl. Auxo for Summer, jak wskazuje sama nazwa, jest stylem ciepłym, utrzymanym w pastelowych barwach, a przy tym stonowanym i pogodnym. Wbrew nazwie sprawdza się także jesienią, gdy pod ołowianym niebem można dostać depresji ;).

Tym razem otrzymujemy eleganckie, ciemne barwy i purpurę dobrze komponującą się z estetyką niektórych obudów komputerowych i wyświetlaczy. Styl szczególnie dobrze wygląda na monitorach LCD o dużej przekątnej.

Temat do Windows 7 inspirowany systemem Ubuntu. Pozwala zmienić wygląd OS-a tak, by do złudzenia przypominał tę wersję Linuksa. Jest bardzo estetyczny i wygląda świetnie. To także coś dla osób, które chcą szpanować bez zmiany systemu operacyjnego ;).

Ta kompozycja jest nieco ekstrawagancka. Mam wrażenie, że także odrobinę niewygodna. Wygląda jednak bardzo elegancko i efektownie.

Przeźroczystości, dużo przeźroczystości: tak najłatwiej podsumować ten styl. Jeśli ktoś jest zwolennikiem rozwiązań podobnych do Areo, powinien zapoznać się z tą kompozycją. Oferuje ona to samo co rozwiązanie Microsoftu, tylko na większą skalę. Bardzo przyjemny temat do Windows 7.

Obraz
© [źródło](http://vbeta.pl/images//2010/10/adiemus.png)

Ciemne, stonowane kolory w połączeniu z prostotą, elegancją i estetyką. To neutralny, nienarzucający się styl, który nie wymaga od użytkownika dużej zmiany przyzwyczajeń.

Korzystasz z systemu Windows Vista? Sprawdź nasze zestawienie 25 tematów do Windowsa Vista. A może planujesz zakup panelu LCD? Przeczytaj nasz poradnik, jaki monitor kupić.

Źródło: NirmalTV.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)