Ten gadżet Philipsa oświetli ci pokój kolorami telewizora

Ten gadżet Philipsa oświetli ci pokój kolorami telewizora
05.09.2020 17:33
Ten gadżet Philipsa oświetli ci pokój kolorami telewizora
Źródło zdjęć: © Philips
Jakub Krawczyński
Jakub Krawczyński

Wkrótce do sklepów trafi nowa listwa świetlna Philips Hue Lightstrip. Najnowsza jej wersja będzie się bardzo lubić z telewizorami – i to każdej marki. Ten nietypowy gadżet rozświetli nasz salon w harmonii z naszym odbiornikiem.

Philips Hue Lightstrip to listwa świetlna, którą możemy owinąć wokół mebli, czy urządzeń, by uzyskać bardzo przyjemną poświatę. Z listwy można korzystać samodzielnie bądź dołączając do zestawu inne elementy oświetlenia z rodziny Hue.

Największa atrakcja Lighstripa polega na tym, że wyświetla on 16,8 milionów odcieni kolorów i można go ściemniać i rozjaśniać w dowolnym stopniu. Jego najnowsze, właśnie zapowiedziana wersja ma również bardzo użyteczną funkcję.

Łączy się mianowicie bezpośrednio z telewizorem lub monitorem i odzwierciedla kolory, jakie dominują w danym momencie na ekranie. I nie musi to być telewizor marki Philips. W ten sposób można sobie umilić niejeden wieczorny seans.

381465072054451946
Źródło zdjęć: © Philips

Wymogiem jest posiadanie mostka Hue Bridge – urządzenia, które podpinamy pod router w domu i sprawia, że urządzenia Hue mogą się komunikować w obrębie naszej sieci. Jeśli chcemy korzystać z listwy dopasowującej się do obrazu z monitora – wtedy wystarczy aplikacja Hue Sync. Jeśli natomiast z telewizora – tutaj potrzebne jest akcesorium Hue Play Sync HDMI box.

Niestety nowa wersja Philips Hue Lightstrip do najtańszych nie będzie należała. Do sprzedaży wejdzie już od 6 października 2020 r., a jej ceny wyglądają następująco:

Wersja dla telewizorów 55'': 180 euro

Wersja dla telewizorów 65'': 200 euro

Wersja dla telewizorów 75'': 220 euro

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)