Teraz gracze będą mieli więcej powodów żeby korzystać ze Spotify

Strona głównaTeraz gracze będą mieli więcej powodów żeby korzystać ze Spotify
13.08.2016 15:25
Teraz gracze będą mieli więcej powodów żeby korzystać ze Spotify
Kamil Ściana
Kamil Ściana

Discover Weekly. Release Radar. Spotify nie przestaje nas rozpieszczać dodając coraz to ciekawsze funkcje w swojej aplikacji. Teraz szczególne powody do zadowolenia będą mieli gracze.

Ścieżki dźwiękowe towarzyszące grom stają się coraz ważniejszy elementem dopełniającym tę ogromną przyjemność, jaką jest granie. Dla mnie, również jako gracza, towarzyszą niemal cały dzień (jako uzupełnienie muzyki filmowej) - od jazdy samochodem do pracy, poprzez pisanie tekstów, po wieczorne bieganie.

Spotify postanowiło wyjść naprzeciw społeczności graczy i właśnie wprowadziło nową kategorię - Gry - w której znajdą się nie tylko soundtracki z najnowszych premier takich jak m.in.: No Man’s Sky, Fallout 4 czy Uncharted 4, ale mnóstwo specjalnie stworzonych playlisty do grania, np. playlisty tworzone przez redakcje Engadget, Mashable czy Polygon.

Playlista przygotowana przez redakcję Polygon
Źródło zdjęć: © spotifygaming.com
Playlista przygotowana przez redakcję Polygon

Ponadto, specjalnie dla fanów muzyki z gier, Spotify stworzyło specjalną stronę Spotify-Gaming.com, gdzie możemy np. sprawdzić dostępne soundtracki z gier według kolejności alfabetycznej.

Zakładka "Original Soundtracks"
Źródło zdjęć: © http://www.spotifygaming.com
Zakładka "Original Soundtracks"

W przypadku samej aplikacji, zakładka z playlistami do grania oraz soundtrackami z gier dostępna jest z poziomu sekcji "Przeglądaj" w gatunkach muzycznych. Oczywiście korzystać można na każdej platformie - PC, aplikacjach iOS/Android i oczywiście PlayStation (tutaj fani marki z pewnością znajdą klika playlist dla siebie).

Sekcja "Gry" w aplikacji Spotify
Źródło zdjęć: © Spotify.com
Sekcja "Gry" w aplikacji Spotify

Mamy długi weekend, pogoda niezbyt dopisuje - to dobry moment żeby przetestować playlisty od Spotify. W co będziecie grać?

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)