The Curious Case of Benjamin Button: zobacz międzynarodowy zwiastun

The Curious Case of Benjamin Button: zobacz międzynarodowy zwiastun

The Curious Case of Benjamin Button: zobacz międzynarodowy zwiastun
Michał Matuszewski
23.11.2008 13:00

Kurcze, to będzie film! Pojawiły się do tej pory trzy zwiastuny i kolejne są coraz lepsze. Po obejrzeniu tego już wiem, że to Benjamin Button będzie najbardziej wyczekiwanym przeze mnie filmem najbliższych miesięcy. Mam nadzieję, że się nie zawiodę - Fincherowi zdarzały się słabsze rzeczy (Azyl), no ale zobaczcie sami.... To nie może być złe.

Kurcze, to będzie film! Pojawiły się do tej pory trzy zwiastuny i kolejne są coraz lepsze. Po obejrzeniu tego już wiem, że to* Benjamin Button* będzie najbardziej wyczekiwanym przeze mnie filmem najbliższych miesięcy. Mam nadzieję, że się nie zawiodę - Fincherowi zdarzały się słabsze rzeczy (Azyl), no ale zobaczcie sami.... To nie może być złe.

W Stanach Ciekawy przypadek Benjamina Buttona wchodzi na święta (25 grudnia), w Polsce w 6 lutego. Niestety.

Przymnijmy opis dystrybutora: "Urodziłem się w okolicznościach niezwykłych." - i tak też zaczyna się "Benjamin Button", adaptacja klasycznej noweli F. Scotta Fitzgeralda z lat dwudziestych XX wieku o człowieku, który przychodzi na świat jako osiemdziesięciolatek i stopniowo młodnieje. O człowieku, który - podobnie jak my wszyscy - nie potrafi zatrzymać upływu czasu. Jego osobistą historię, osadzoną w Nowym Orleanie, śledzimy od końca I Wojny Światowej w 1918 roku aż po XXI wiek, przeżywając jego los równie niezwykły, jak bywa los każdego człowieka. Wyreżyserowany przez Davida Finchera, z Bradem Pittem, Cate Blanchett, Tildą Swinton, Taraji P. Henson, Jasonem Flemyngiem, Eliasem Koteasem i Julią Ormond w rolach głównych, film "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" jest w istocie opowieścią podróżnika w czasie, o ludziach i o miejscach, które napotyka, o odnalezionych i utraconych miłościach, o radości życia i smutku śmierci, a także o tym, czego czas nie zmienia.

Foto: Warner Bros.

Źródło: /Film

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Wpuść mnie [zwiastun]
Wpuść mnie [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Księga Miłości [zwiastun]
Księga Miłości [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Komentarze (0)