The Final Countdown [zwiastun]

The Final Countdown [zwiastun]

The Final Countdown [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
08.05.2011 18:10

Muzycznej niedzieli ciąg dalszy. Ronal barbaren to epicka historia nietypowego barbarzyńcy. Do zwiastuna przydałaby się zatem jakaś epicka piosenka, prawda? A który utwór nadaje się lepiej od kultowego numeru Europe The Final Countdown? Klasyka w osobliwym wykonaniu na cześć specyficznego wojownika.

Muzycznej niedzieli ciąg dalszy.* Ronal barbaren* to epicka historia nietypowego barbarzyńcy. Do zwiastuna przydałaby się zatem jakaś epicka piosenka, prawda? A który utwór nadaje się lepiej od kultowego numeru Europe The Final Countdown? Klasyka w osobliwym wykonaniu na cześć specyficznego wojownika.

Fabuła: No to teraz gwoli wyjaśnienia. Ronal jest młodym barbarzyńcą, któremu brakuje poczucia własnej wartości. Biedak jest całkowitym przeciwieństwem innych umięśnionych wojowników z wioski. Jednakże jak wiadomo, los płata figle i któregoś dnia przetrwanie plemienia spada na jego wątłe barki. Zły Lord Volcazar najeżdża na wioskę i porywa wszystkich żyjących barbarzyńców, z wyjątkiem Ronala (ciekawe, dlaczego?). Nasz bohater udaje się zatem w niebezpieczną podróż w celu uratowania zniewolonego klanu. Po drodze przyłączają się do niego bard Alibert, przepiękna Zandra i metroseksualny elf Elric.

*Ronal barbaren *reżyserują Kresten Vestbjerg Andersen i Thorbjorn Christoffersen. Głos podkłada m.in. Brigitte Nielsen. Światowa premiera zaplanowana jest na 22 września 2011.

Źródło: Twitch

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)