The First Cut: kiepski zwiastun prequela Motelu

The First Cut: kiepski zwiastun prequela Motelu

The First Cut: kiepski zwiastun prequela Motelu
Ireneusz Podsobiński
18.10.2008 14:00

Próbuję sobie przypomnieć, czy istnieje taki horror, którego sequel zadebiutował prosto na DVD i okazał się dobrym filmem. Niestety mam pustkę w głowie. Po zwiastunie Vacancy 2: The First Cut, czyli prequela Motelu z Lukem Wilsonem i Kate Beckinsale, również i dla tej pozycji nie przepowiadam nic dobrego. Może taki był zamiar twórców, ale trailer bardzo przypomina zajawki horrorów klasy B z lat 80-tych - ten "straszny" głos bardziej bawi niż straszy.

Próbuję sobie przypomnieć, czy istnieje taki horror, którego sequel zadebiutował prosto na DVD i okazał się dobrym filmem. Niestety mam pustkę w głowie. Po zwiastunie Vacancy 2: The First Cut, czyli prequela *Motelu *z Lukem Wilsonem i Kate Beckinsale, również i dla tej pozycji nie przepowiadam nic dobrego. Może taki był zamiar twórców, ale trailer bardzo przypomina zajawki horrorów klasy B z lat 80-tych - ten "straszny" głos bardziej bawi niż straszy.

Film ukaże początki morderczego procederu właścicieli motelu, znanego z pierwszej części. Zobaczymy historię trójki ludzi, którzy zatrzymują się w Meadow View Inn. Szybko okazuje się, że zamiast spokojnie przespać noc, przyjdzie im walczyć o życie.

Vacancy 2: The First Cut wyreżyserował twórca telewizyjnych projektów, Eric Bross, na podstawie scenariusza Marka L. Smitha, który napisał skrypt do oryginału. W rolach głównych ujrzymy Trevora Wrighta, Davida Moscowa, Agnes Bruckner, Beau Billingslea i Briana Klugmana. Premiera światowa nastąpi 20 stycznia 2009.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)