The Godfather II - najnowszy trailer

The Godfather II - najnowszy trailer

Igor Chrustek
05.11.2008 17:42

Wszyscy doskonale wiemy, że rodzina jest najważniejsza. Wiedział i o tym Don Corleone, który po dziś dzień jest jedną z największych ikon kina. Wykreowana przez Mario Puzo postać przedostała się w pierwszej kolejności na srebrny ekran. Kilka lat temu mieliśmy okazję wcielić się w członka mafii pod dowództwem Ojca Chrzestnego. Wiemy już, że trwają pracę nad kontynuacją gry Godfather. Dziś możemy obejrzeć trailer z drugiej części - Revenge.

Wszyscy doskonale wiemy, że* rodzina jest najważniejsza*. Wiedział i o tym* Don Corleone*, który po dziś dzień jest jedną z największych ikon kina. Wykreowana przez Mario Puzo postać przedostała się w pierwszej kolejności na srebrny ekran. Kilka lat temu mieliśmy okazję wcielić się w członka mafii pod dowództwem Ojca Chrzestnego. Wiemy już, że trwają pracę nad kontynuacją gry Godfather. Dziś możemy obejrzeć trailer z drugiej części - Revenge.

Klonów GTA jest już pod dostatkiem. Jednak prawdziwi fani włoskiej familii nie odpuszczą sobie produkcji od EA. Trzeba jednak przyznać, że zajawka nie zachęca zbytnio do zakupu tej produkcji. tym bardziej, jeśli mamy możliwość pogrania w* GTA IV*, czy Saints Row II, a na horyzoncie pojawiła się kontynuacja Mafii. Godfather II Revenge wyląduje na sklepowych półkach w pierwszym kwartale przyszłego roku na P*S3, Xboksa 360 i PC. *

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)