The Office jest najśmieszniejszym serialem na świecie. To naukowo udowodnione

The Office jest najśmieszniejszym serialem na świecie. To naukowo udowodnione

Aktorzy występujący w serialu The Office podczas celebrowania setnego odcinka. Od lewej na pierwszym planie: Jenna Fischer, Angela Kinsey i Steve Carell.
Aktorzy występujący w serialu The Office podczas celebrowania setnego odcinka. Od lewej na pierwszym planie: Jenna Fischer, Angela Kinsey i Steve Carell.
Źródło zdjęć: © Getty Images
Mateusz Czerniak
14.11.2020 18:36, aktualizacja: 08.03.2022 14:31

Badanie wykonane przez… serwis OnBuy.com wykazało, że amerykańska wersja serialu The Office jest najzabawniejszą tego typu produkcją na świecie. W teście, z którego The Office wyszło zwycięsko, wzięło udział 120 osób.

Serwis poprosił uczestników badania o obejrzenie kilku odcinków 10 popularnych seriali, a następnie rejestrował śmiech podczas każdego pokazu, biorąc jednak pod uwagę tylko ten głośniejszy niż 60 decybeli. Później obliczono, ile śmiechu na godzinę wygenerowała każda z takich sesji. Test bezapelacyjnie wygrał amerykański The Office, podczas oglądania którego widzowie śmiali się przez minutę i 45 sekund na godzinę.

Top 10

Pozostałe seriale w kolejności od najśmieszniejszego do najmniej śmiesznego to: Brooklyn 9-9, Community, Parks and Recreation, U nas w Filadelfii, Bogaci bankruci, Przyjaciele, Jak poznałem waszą matkę, Dwóch i pół oraz Teoria wielkiego podrywu.

The Office to mockument (fikcja udająca film dokumentalny), który opowiada o zabawnych i absurdalnych perypetiach pracowników regionalnego biura firmy papierniczej Dunder Mifflin w Scranton w USA. Największymi aktorskimi gwiazdami tej produkcji są: Steve Carell, John Krasinski, Rainn Wilson i Jenna Fischer.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)