Thermomix w limitowanej edycji. Urządzenie można kupić przez krótki czas

Thermomix w limitowanej edycji. Urządzenie można kupić przez krótki czas

Thermomix® TM6
Thermomix® TM6
Źródło zdjęć: © Vorwerk
Karolina Kowasz
27.01.2022 16:44, aktualizacja: 27.01.2022 17:01

Ulubiony gadżet tysięcy osób, Thermomix, będzie dostępny w limitowanej, czarnej wersji. Urządzenie znacząco ułatwia codzienne gotowanie, jednak stosunkowo wysoka cena może odstraszyć niektórych od zakupu nowego sprzętu.

W serwisie YouTube pojawiła się reklama, która od razu wywołała ogromny odzew wśród fanów Thermomixa. Producent ulubionego urządzenia tysięcy fanów gotowania, firma Vorwerk, zapowiedziała limitowaną edycję Thermomixa - będzie on dostępny w czarnym kolorze.

Nowy Thermomix TM6

Poza kolorem producent nie zapowiedział żadnych znaczących zmian w nowym urządzeniu. Prawdopodobnie limitowana edycja jest ukłonem w stronę osób, które były zainteresowane zakupem sprzętu, ale odstraszał je biały kolor maszyny.

W internecie można natknąć się na pytania, czy tworzywo o takiej barwie nie odbarwia się po kilku miesiącach korzystania z Thermomixa. Chociaż użytkownicy nie zgłaszają tego rodzaju problemów, można się domyślać, że biały kolor musiał jednak zostać określony jako czynnik odwodzący konsumentów od zakupu.

Dostępność Thermomixa

Nowy Thermomix TM6 ma być dostępny w sprzedaży do 13 lutego 2022 lub do wyczerpania zapasów. Cena sprzętu, podana przez producenta na oficjalnej stronie, wynosi 1379 euro, czyli około 6291 złotych.

Nie jest pewne, czy w naszym kraju będzie łatwo dostać urządzenie, ponieważ dystrybuowane jest głównie przez przedstawicieli handlowych. Ci zaś nie narzekają na zainteresowanie sprzętem. Aktualny czas dostawy Thermomixa TM6 w kolorze białym, jak również w czarnej wersji limitowanej, w przypadku kraju producenta wynosi obecnie 30-35 dni roboczych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)