Tik-tak, czyli TOP 10 budzików

Tik-tak, czyli TOP 10 budzików19.11.2010 23:30
bekonowy budzik
bekonowy budzik
Piotr Jamrogiewicz

Wszyscy znamy dobrze tę chwilę, kiedy przychodzi najlepszy sen. Nagle zostaje on brutalnie przerwany. Czyja to wina? Prezentujemy Wam, drodzy Czytelnicy, kolejne zestawienie przedmiotów, które psują każdy poranek. Szczególnie ten po bardzo długiej nocy.

Escape

escape
escape

Pierwsza propozycja to budzik dla wielbicieli komputerów. Escape wiecznie żywy. Producent nie informuje, czy produkt działa na koszmary.

Dynamit

dynamit
dynamit

Przyszłych posiadaczy tego modelu ostrzegamy, że ewentualne podróżowanie z takim gadżetem (np. na wakacje) może zakończyć się zatrzymaniem na lotnisku.

Znajdź zawleczkę

Anemone
Anemone

Gadżet idealny dla wielbicieli łamigłówek. Budzik nie przestanie dzwonić, dopóki nie znajdziemy odpowiedniej wypustki.

Sfera

sfera
sfera

Zegar zwisający z sufitu, działający na zasadzie jojo. Kiedy minie czas pobudki, zegarek automatycznie podciąga się o kilka cm, utrudniając nam ponowne sięgnięcie. Prawie jakby krzyczał do nas: wstawaj, szkoda dnia.

Budzik na celowniku

celownik
celownik

Jedyne, co musimy zrobić, żeby go wyłączyć, to oddać celny strzał z dołączonego w zestawie pistoletu. Może to nie być proste, kiedy zaraz po przebudzeniu oczy odmawiają jeszcze posłuszeństwa.

Nooby

nooby
nooby

Budzik "interaktywny". Pomoże nam wstać, krzycząc "Rise And Shine". Jeśli to nie poskutkuje, zegar będzie krzyczał dalej. Żeby go wyłączyć, musimy ścisnąć jego "szyję". Ale uwaga. Jeżeli wyczuje agresję, zignoruje nasze próby.

Budzik skarbonka

skarbonka
skarbonka

Prezentowany zegarek obudzi nas doskonale. Jednak żeby przestał działać, musimy go nakarmić. Jego dieta jest dość ciężka...

Clocky

Clocky
Clocky

Ten gadżet wygląda trochę jak młodsza wersja WALL-E'yego. Kiedy zechcemy przedłużyć sobie drzemkę (wciskając snooze) robobudzik odjedzie w głąb naszego pokoju, szukając miejsca, gdzie mógłby się schować. Wtedy pozostaje tylko poranna zabawa w chowanego.

Uderz w stół

smash
smash

Przedmiot odpowiedni na tzw. trudne wstawanie, kiedy jedyne, co przychodzi nam do głowy, to roztrzaskać budzik. W tym wypadku łączymy przyjemne z pożytecznym - cios wymierzony w zegar to jedyny sposób, żeby go wyłączyć.

Mięsna pobudka

Pożywne śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Prezentujemy więc budzik-podgrzewacz do bekonu. Nie dzwoni, nie piszczy. Jedyne, co robi, to budzi zapachem oraz skwierczeniem świeżego bekonu.

Na tym kończymy dzisiejsze zestawienie. Jeżeli jednak słyszeliście jeszcze o jakimś budziku, który powinien się tu znaleźć, to dajcie znać w komentarzach lub na facebookowym profilu Gadżetomanii.

Źródło: brighthubcrazyjunkyard

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)