Tim Schafer i Jimmy Fallon w jednym pokoju?

Tim Schafer i Jimmy Fallon w jednym pokoju?05.10.2009 15:10
Tim Schafer
Tim Schafer
Szymon Adamus

Gdy jednym pokoju znajdą się Tim Schafer, twórca The Secret of Monkey Island, Full Throttle i Psychonauts oraz Jimmy Fallon znany z Saturday Night Live to musi być ciekawie. Szczególnie jeśli ten pierwszy opowiada o Brütal Legend.

W pełnej wiadomości wywiad z jednym z najbardziej kreatywnych twórców gier wideo.

Gdy jednym pokoju znajdą się Tim Schafer, twórca The Secret of Monkey Island, Full Throttle i Psychonauts oraz Jimmy Fallon znany z Saturday Night Live to musi być ciekawie. Szczególnie jeśli ten pierwszy opowiada o Brütal Legend.* *

W pełnej wiadomości wywiad z jednym z najbardziej kreatywnych twórców gier wideo.

Jeśli idzie o samo Brütal Legend to niedawno mieliśmy okazję porównać stronę wizualną dema gry. Jak pewnie pamiętacie różnice były tak niewielkie, że kompletnie bez znaczenia.

I bardzo dobrze, że nie ma większych różnic bo gra zapowiada się rewelacyjnie i oby jak największa ilość graczy mogła się nią cieszyć w jak najwyższej jakości. Premiera gry na konsole Xbox 360 i Playstation 3 już w tym miesiącu (16.10). Jako Eddie Riggs zawładniemy w niej zwariowanym światem metalu gdzie gitara jest silniejsza niż topór... ale ten drugi też się przydaje.

Tytuł średnio promowany w Polsce (w odróżnieniu od Stanów Zjednoczonych gdzie wszędzie go pełno), ale nie mogę się już doczekać nowej wizji Schafera.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)