Tool wydaje nową płytę. Edycja kolekcjonerska zaskakuje gadżetem

Tool wydaje nową płytę. Edycja kolekcjonerska zaskakuje gadżetem

Tool wydaje nową płytę. Edycja kolekcjonerska zaskakuje gadżetem
Adam Bednarek
09.08.2019 15:03

Piąty studyjny album Toola to jedna z najbardziej wyczekiwanych płyt roku. Ale nie dlatego piszemy o zespole na łamach Gadżetomanii. Jedno z dostępnych wydań zaskakuje i bez wątpienia zasługuje na publikację w serwisie właśnie o gadżetach.

Właśnie do sieci trafił najnowszy kawałek, zapowiadający płytę i zresztą zatytułowany tak jak album - "Fear inoculum". Reakcje są różne - niektórzy szydzą, że zespół stoi w miejscu, innym to wcale nie przeszkadza. Ale zostawmy muzykę, bo nowy krążek Tool zaskakuje z innego powodu.

TOOL - Fear Inoculum (Audio)

Wydanie specjalne nowej płyty Toola to składane na trzy części opakowanie z 4 calowym ekranem HD. Ten ekranik będzie jedyną okazją, by obejrzeć przygotowany na wyłączność dla odtwarzacza filmik. W teorii, bo nie zdziwiłbym się, gdyby ktoś nagrał wideo i wrzucił je do sieci.

Oprócz bardziej standardowych dodatków, jak książeczka czy kod pozwalający pobrać cyfrową wersję płyty, w wydaniu znajdziemy jeszcze… 2-watowy głośnik. Oraz kabel USB pozwalający nam naładować cały ten zestaw.

Kolekcjonerskie wydanie kupimy również w Polsce. Kosztuje 359,99 zł. Fani Toola pewnie się nie zawahają. Tym bardziej, jeśli w kolekcji mają poprzednie wydania płyt, do których dokładano m.in. okulary 3D.

Jeżeli coś łączy dodawane gadżety do albumów Toola, to chyba jest to ich… bezużyteczność. Ale można podejrzewać, że odtwarzacz za jakiś czas może mieć naprawdę dużą kolekcjonerską wartość.

Premiera nowej płyty grupy Tool - 30 sierpnia 2019 roku.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)