TOP 12 kreatywnych hubów USB

TOP 12 kreatywnych hubów USB18.10.2010 23:30
Super Kid
Super Kid
Henryk Tur

Hub USB to niby nic niezwykłego - pudełeczko różnych rozmiarów, kilka portów i gotowe. Jednak nikt nie lubi monotonii i można znaleźć na rynku kilka całkiem ciekawych rozwiązań. Oto wybór hubów USB, które z pewnością zainteresują każdego miłośnika niecodziennych gadżetów.

Jak nazwa wskazuje, a zdjęcie pokazuje, ten hub USB to zabawny ludzik, który urozmaici widok na biurku.

R2D2

R2D2
R2D2

To natomiast hub, który zachwyci miłośników "Gwiezdnych Wojen". Mieć na biurku R2D2 jako podręczne gniazdko na cztery porty? No, ba!

Samolocik, wiatrak i hub USB w jednym

Samolocik USB
Samolocik USB

O tym świetnym gadżecie pisaliśmy już spory czas temu, ale jego "fajność" wciąż nie traci na aktualności. Przejdźcie do wskazanego opisu, aby dowiedzieć się wszystkiego na ten temat - link.

Czaszka

Czaszka HUB USB
Czaszka HUB USB

A tu coś dla miłośników mrocznych klimatów, studentów medycyny lub przyszłych nekromantów ;) Nie dość, że do czaszki podpinamy cztery urządzenia, to jeszcze górnej części możemy użyć jako pojemniczka albo popielniczki.

Motylek

Motyl
Motyl

A tu coś dla pań lub wrażliwych panów. Hub USB w kształcie motylka dostępny w kolorach niebieskim lub różowym. Dane przesyłane przez hub powinny więc latać bez problemów ;)

Łódź podwodna

Submarine hub
Submarine hub

Tu natomiast coś dla miłośników marynistyki. Nie dość, że możemy podłączyć do tego huba pięć urządzeń, to jeszcze jest on czytnikiem kart! W dodatku cena tego cudeńka to tylko 15 dolarów, więc poniżej 50 złotych.

Legopodobne

LEGO hub
LEGO hub

Jeśli ktoś jest AFOL-em (Adult Fan Of LEGO), może sprawić sobie taki hubik. Podobny do ulubionego klocka, ma cztery wejścia USB i jedno miniUSB. 

Roboty huby

Roboty - huby USB
Roboty - huby USB

Nie ukrywam - robociki wyglądają dość kiczowato, ale młodszym użytkownikom mogą się spodobać. Ciekawe jest też rozmieszczenie portów - przyjrzyjcie się, a zobaczycie, że znajdują się one w rękach i nogach robotów.

Miska na 24 urządzenia

Hub na 24 urządzenia
Hub na 24 urządzenia

Tu natomiast mamy miskę, która znalazła się w tym zestawieniu z prostego powodu - liczba znajdujących się w niej portów musi budzić respekt. 24 wejścia to z pewnością aż za nadto dla każdego użytkownika, jednak zawsze lepiej mieć więcej niż mniej, prawda?

Kotek

Kotek - hub USB
Kotek - hub USB

Sympatyczny kotek z pewnością spodoba się użytkownikom komputerów w każdym wieku. Na grzbiecie ma trzy porty, a czwarty w miejscu pyszczka. Na wszelki wypadek trzymać z dala od myszki. Tak dla pewności ;)

Travel Clock

Travel Clock - hub usb z zegarem
Travel Clock - hub usb z zegarem

Tu natomiast hub połączony z zegarkiem. Nie jest to jednak zwykły zegarek, ale pokazuje czas w dwudziestu pięciu różnych miastach świata - od Nowego Jorku po Tokio. 

Kaseta

Kaseta hub USB
Kaseta hub USB

Choć kasety to już rzecz "wczesnomuzealna", to jednak wiele osób ma do nich sentyment. Im proponuję hub w kształcie kaset magnetofonowych - przy okazji młodsze pokolenie zobaczy, jakich nośników używało się kiedyś.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)