TOP 5 gadżetów podróżnych

TOP 5 gadżetów podróżnych18.07.2008 13:30
TOP 5 gadżetów podróżnych
Szymon Adamus

Pogoda w kratkę, ale to tylko kolejny powód by wziąć urlop i jechać w siną dal. Dobrze, że prawdziwy gadżetomaniak nie musi podczas wyjazdu rezygnować ze swoich ulubionych zabawek elektronicznych. Wystarczy pojemna torba, zapas akumulatorków i można podbijać świat!

Pogoda w kratkę, ale to tylko kolejny powód by wziąć urlop i jechać w siną dal. Dobrze, że prawdziwy gadżetomaniak nie musi podczas wyjazdu rezygnować ze swoich ulubionych zabawek elektronicznych. Wystarczy pojemna torba, zapas akumulatorków i można podbijać świat!

[cytat]1. Przenośna konsola do gier[/cytat]

Gry w komórkach są coraz lepsze, ale jednak odstają od tego, co mogą pokazać urządzenia przeznaczone wyłącznie do tej zabawy.

398979961052488670

Wybór należy do Was.

[cytat]2. Kindle[/cytat]

Po co zabierać ze sobą kilogramy papieru, skoro można jedno wziąć urządzenie ważące niecałe 300 gramów?

398979961052750814

Warto przypomnieć, że nie są to zwykłe wyświetlacze, ale e-ink. Filmu na tym nie obejrzycie, ale za to odświeżona strona przypomina bardziej zwykłą, zadrukowaną kartkę, niż obraz na panelu LCD. Idealne na długi lot samolotem lub nudną podróż pociągiem.

[cytat]3. HD w samochodzie[/cytat]

Jeśli z kolei wybieracie się na wycieczkę samochodową z całą rodziną, to warto zadbać o ich dobre samopoczucie. Najlepiej instalując ekrany HD z systemem bezprzewodowej dystrybucji materiałów HD. Coś takiego ma w swej ofercie np. firma MatrixStream. Chociaż dla kierowcy podróż z takimi telemaniakami może być „odrobinę” nudna.

[cytat]4. Aparat plus laptop[/cytat]

Aparat fotograficzny to podstawowe wyposażenie podczas długiej podróży. Nawet jeśli nie jedziecie na wycieczkę, tylko służbowo warto mieć go przy sobie. Pomyślcie jak bardzo będziecie żałować, jeśli go nie weźmiecie, a zauważycie coś ciekawego, wartego uwieńczenia. Najlepiej z mocą 50 megapikseli.

398979961053144030

Jeśli nie boicie się dodać kilku(set) złotych więcej, to kupcie komputer przenośny z napędem Blu-ray. Przy matrycy oferującej wysoką rozdzielczość można mieć za jednym razem urządzenie do pracy i zabawy. Po co polegać na ofercie filmowej hotelu, skoro można włączyć sobie coś z własnej kolekcji?

[cytat]5. GPS[/cytat]

Nawigacja satelitarna jest dzisiaj wszędzie i w każdej postaci. To już nie tylko drogie urządzenia do samochodu za 1000 zł z obsługą plików muzycznych i połączeniem z komórką. To także palmtopy i telefony z wbudowanym GPS-em. Jest nawet nawigacja z... alkomatem!

398979961053406174

Nic tylko wybierać!

.

Miłego podróżowania gadżetomaniacy!

Źródło: FreeFoto

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)