TOP 7 kieszonkowych gadżetów na wakacje

TOP 7 kieszonkowych gadżetów na wakacje07.07.2008 18:30
TOP 7 kieszonkowych gadżetów na wakacje
Szymon Adamus

Mam nadzieję, że wszyscy macie urlop za pasem. Jeśli nie, to jest chociaż weekend. Czas zadbać o wygodę w trakcie podróży i rzucić okiem na przydatne, wakacyjne gadżety, które są na tyle małe, by mieściły się w kieszeniach spodni.

Mam nadzieję, że wszyscy macie urlop za pasem. Jeśli nie, to jest chociaż weekend. Czas zadbać o wygodę w trakcie podróży i rzucić okiem na przydatne, wakacyjne gadżety, które są na tyle małe, by mieściły się w kieszeniach spodni.

Odtwarzacz multimedialny

I wszystko jasne. Mp3 opanowało świat, a gdy tylko pozwolił na to rozwój techniki to pojawiły się też przenośne playery filmowe. Dzisiaj w ofertach producentów można przebierać. Jedyne, co może Was powstrzymać, to ewentualnie chęć odizolowania się od elektroniki na kilka dni.

Wypasiona komórka

398980252690748290

Jeśli jednak stwierdzicie, że z elektronicznymi gadżetami w kieszeni Wam dobrze, to czas kupić wypasioną komórkę. Może iPhone'a 3G? Premiera już 11 lipca. Niektórzy już stoją pod sklepami Apple.

Jeśli nie przepadacie za produktem Apple, to może coś z oferty HTC? Na przykład Touch Dual albo Cruise.

Zegarek

398980252691010434

Wiatraczek

Są małe, tanie (ceny na aukcjach internetowych zaczynają się od dosłownie kilku złotych) i praktyczne. Małe wentylatorki specjalnie na gorące, letnie dni.

Kieszonkowy prysznic

Po co męczyć się po pieszej wycieczce lub całodniowym wypadzie na rower? Relaks, gdy jesteśmy pokryci kilogramem brudu może być trochę trudny. Jest na szczęście kieszonkowy prysznic, który po złożeniu ma zaledwie 7 x 15 cm!

398980252691338114

Wystarczy go rozłożyć, napełnić wodą i cieszyć się ośmioma minutami pod regulowanym strumieniem wody.

Przenośna ładowarka

Zastosowania takiego gadżetu chyba nie trzeba wyjaśniać. Komórki, odtwarzacze mp3, playery PDP... to wszystko fajne zabawki, ale gdzie naładować swojego iPhone'a będąc w środku lasu? Jedynym wyjściem jest przenośna ładowarka.

Do wyboru są urządzenia takie, jak Rechargable Portable Batery Pack, czyli akumulatorki z odpowiednimi wtyczkami, ale także rozwiązania całkowicie samowystarczalne. Na przykład Freeloader Travel Solar - wyposażona w baterie słoneczne ładowarka do... wszystkiego.

398980252691665794

Golarka bez baterii

Skoro jesteśmy już przy promieniach słonecznych, to warto wiedzieć, że mogą one też napędzać nasze gadżety - bezpośrednio. I to takie, o których być może nie pomyślelibyśmy, że mogą być samowystarczalne. Co powiecie na maszynkę do golenia ładowaną miniaturowymi panelami słonecznymi?

398980252691862402

A tak naprawdę jedyne o czym trzeba pamiętać podczas wakacyjnego wyjazdu to dobry humor. Spakujcie go jak najwięcej.

Źródło i fot.: sonca.com, Apple Gadżetomania.pl

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)