TOP 8 biurek dziwnych, niezwykłych, odjechanych

Drzewne biurko
Drzewne biurko
Henryk Tur

17.10.2010 23:27, aktual.: 11.03.2022 13:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Designerzy sięgają po każdy mebel, jaki tylko używany jest na świecie, aby wprowadzać w nim swoje mniej lub bardziej radosne pomysły. Prezentowałem już kilka serii niecodziennych, kreatywnych modyfikacji znanych przedmiotów (np. krzeseł), a dziś czas na przegląd nietypowych biurek. Ocenę pozostawiam Czytelnikom.

Drzewne biurko

Drzewne biurko
Drzewne biurko

To coś dla miłośników ekologii - drzewne biurko (oryg. Tree Desk). Nic dodać, nic ująć - ma ktoś wątpliwości, że to prawdziwe drewno?

Ancient Gears

Ancient Gears
Ancient Gears

To biurko polecam mniej lub bardziej domorosłym wynalazcom. Chyba nikt nie zaprzeczy, że wygląda ono jak część jakiegoś starożytnego mechanizmu, co zresztą sugeruje sama nazwa?

Biurko minimalistyczne

Biurko minimalistyczne
Biurko minimalistyczne

Nic dodać, nic ująć. Kto ceni sobie prostotę i wygodę, niech zainteresuje się tym modelem. Miejsca tu niewiele - w sam raz na klawiaturę, a na wyższym poziomie zmieszczą się monitor LCD i iPhone. No, ewentualnie kwiatek. A szuflady? No cóż, o tym akurat nie pomyślano...

Wingdesk

Wingdesk
Wingdesk
Wingdesk
Wingdesk

Dla miłośników lotnictwa biurko w kształcie skrzydła samolotu. Po otwarciu - niespodzianka - mamy elementy kokpitu - zegar i przełączniki (patrzcie po prawej).

Kruikantoor Portable Office

Kruikantoor
Kruikantoor

To biurko jest częścią całego systemu, który opisywałem tutaj. Przenośne biuro może zainteresować każdego akwizytora czy komiwojażera. Kliknijcie tutaj, aby zobaczyć całość - warto!

Biurko falowe

Wave desk
Wave desk

Hmm... Nie przychodzi mi do głowy tłumaczenie nazwy biurka, które oddawałoby jej sens. Biurko falowe?

Biurko Majów

Biurko Majów
Biurko Majów

Dla miłośników Majów. Ładne, stylowe i funkcjonalne. Oczywiście Majowie biurek jako takich nie mieli, ale gdyby szklany blat zastąpić kamiennym, mamy od razu ołtarz ofiarny dla Huitzilopochtli.

Biurko imienia Hana Solo ;)

Biurko z Hanem Solo
Biurko z Hanem Solo

No i absolutny debeściak dzisiejszego zestawienia. Biurko z Hanem Solo. Za autentyczność ręczą nie byle jakie persony, czyli niejaki Boba F. i znany gangster biznesmen Jabba. Dzięki temu pomysłowi każdy może poczuć się jak w filmie!

Jeśli zainteresowały Was gadżety biurowe - zapraszamy do kolejnego przeglądu!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)