TOP10: Nowe Technologie wg Megapanel PBI/Gemius. Gadżetomania wśród najlepszych!

TOP10: Nowe Technologie wg Megapanel PBI/Gemius. Gadżetomania wśród najlepszych!

TOP10: Nowe Technologie wg Megapanel PBI/Gemius. Gadżetomania wśród najlepszych!
Redakcja Gadżetomanii
17.02.2015 18:07

Dziękujemy! To dzięki Wam – naszym Czytelnikom, możemy cieszyć się z sukcesu, jakim jest dołączenie do polskiej czołówki stron, poświęconych nowym technologiom. Wraz z innymi blogami Blomedia.pl zostaliśmy sklasyfikowani na 9. miejscu w Polsce!

Cieszymy się, że czytacie nasze artykuły i odwiedzacie naszą stronę. Wysokie miejsce w ogólnopolskim rankingu to wielki powód do radości tym bardziej, że nowe technologie i wszystko, co z nimi związane to nasza wielka pasja. Miło łączyć ją z przekonaniem, że to, co robimy ma sens i cieszy się Waszym uznaniem.

Obraz

Gadzetomania.pl w styczniu 2015 roku zanotowała 2 850 413 odsłon stron oraz 1 021 461 unikalnych użytkowników (GA, 01.2015). Gadzetomania.pl to najstarszy polski blog o technologii. Dostarcza informacji o najważniejszych segmentach rynku dotyczących nowych technologii.

Świetny wynik Gadżetomanii to zarazem wysoko postawiona poprzeczka i poważne wyzwanie. Dołożymy wszelkich starań, by mu sprostać, nie zawieść zaufania, jakim nas obdarzacie i każdego dnia dostarczać Wam najlepszych treści, dotyczących popkultury, rozrywki i szeroko rozumianych nowych technologii.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Zespół Gadżetomanii

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)