TOPster: 10 gier o których chcemy usłyszeć na E3 2009

TOPster: 10 gier o których chcemy usłyszeć na E3 200920.04.2009 10:23
TOPster: 10 gier o których chcemy usłyszeć na E3 2009
Michał Kowal

Jedna z najważniejszych imprez w branży gier - Electronic Entertainment Expo (E3) startuje już na początku czerwca. Warto więc zastanowić się jakie gry zobaczymy na tych targach. W tym roku jest na co czekać. Sony zapowiedziało, że będzie to największa impreza od lat, Microsoft także nie składa broni.

Jedna z najważniejszych imprez w branży gier - Electronic Entertainment Expo (E3) startuje już na początku czerwca. Warto więc zastanowić się jakie gry zobaczymy na tych targach. W tym roku jest na co czekać. Sony zapowiedziało, że będzie to największa impreza od lat, Microsoft także nie składa broni.

Jest to całkowicie subiektywne zestawienie.  Kolejność jest przypadkowa Więcej tytułów możecie szukać na Gametrailers, które codziennie dodaje po jednej grze, aż zbierze się lista 50 najbardziej wyczekiwanych.

No to jedziemy:

*Heavy Rain *(Quantic Dream, PS3)

Heavy Rain Leipzig Trailer

Od pewnego czasu zrobiło się cicho na temat ciężkich opadów deszczu. E3 to dobry moment aby to zmienić. Mam nadzieję, że w końcu przekonamy się czy tytuł rzeczywiście jest aż tak rewolucyjny.

*Alan Wake *(Remedy Entertainment, Xbox 360 i PC)

E3 2006 - XBOX 360 - Alan Wake

Na dzień dzisiejszy ten psychologiczny dreszczowiec wydaje się jedyną sensowną odpowiedzią ekipy Microsoft na Heavy Rain. O grze wiadomo jednak tak niewiele, że niektórzy zaczynają wątpić w jej istnienie. Czas ujawnić coś konkretnego!

Max Payne 3 (Rockstar Vancouver, PC, Xbox 360, PS3 )

Wiemy kiedy premiera, wiemy na jakie platformy, oraz wiemy to, że Max się strasznie zapuścił. Czas na jakiś gameplay, intro, cokolwiek! Szczególnie, że grę będzie można kupić już pod koniec tego roku!

Call of Duty Modern Warfare 2 (Infinity Ward, PS3, PC, Xbox 360)

Nie wiadomo absolutnie nic poza intrygującym teaserem. Premiera jeszcze w tym roku. Na E3 dowiemy się więcej.

*Mafia II *(2K Czech, PS3, PC, Xbox 360)

Mamy już gameplay. Czekam na więcej. Dużo więcej. Premiera jeszcze w tym roku.

Aliens: Colonial Marines (Gearbox, PC, Xbox 360, PS3)

Gra powstaje w bólach, jednak ciągle jest tworzona. Obcy od twórców Brothers in Arms? Zarządzanie oddziałem marines i ten nieznośny klimat osaczenia... pora odkurzyć wykrywacze ruchu.

Rage (id Software, PC, Xbox 360, PS3)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Cd-LPHZcLNQ[/youtube]

Ten tytuł ma zademonstrować najnowszy engine od id o wiele mówiącym tytule id Tech 5. Szykują się fajerwerki techniczne, oraz innowacyjna rozgrywka łącząca tradycyjny FPS i brutalne wyścigi. Wszystko polane gęstym sosem post-apo w klimatach Mad Maxa. Nie mogę się doczekać.

Dead Rising 2 (Blue Castle, PC, PS3, Xbox 360)

Kontynuacja najlepszej gry o zombie, a konkretnego info ciągle brak. E3 pewnie zmieni ten stan rzeczy. Dawajcie gameplay![url=http://grrr.pl/2009/02/12/dantes-inferno-czyli-god-of-war-w-piekle-sensu-brak-czas-na-dziady/]

[/url]

Split Second (Black Rock Studio, Xbox 360, PS3, PC)

SPLIT SECOND DEBUT TRAILER (FROM BLACK ROCK STUDIO / DISNEY)

Black Rock udowodnił, że gry robić potrafi - Pure było zabawne, mam nadzieję, że Split Second będzie dużo lepsze. Całkowicie zręcznościowe wyścigi wzbogacone pułapkami. Coś pomiędzy Burnout Paradise, a Death Race. Każde info mile widziane.

R.U.S.E. (Eugen Systems, Xbox 360, PS3, PC)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5ohNzHWL7FI[/youtube]

Gra, która pojawiła się na GDC09 i zachwyciła. Czy naprawdę może zmienić przyszłość RTS? Potencjał ma ogromny.

I jeszcze parę słów wytłumaczenia: starałem się wybierać potencjalne hity, o których dziś wiemy niewiele. Świadomie pominąłem takie gry jak Bioshock 2, czy Assassin's Creed 2 ponieważ w ostatnich dniach pojawiło się o nich sporo informacji. *God of War 3, Uncharted 2 *zniknęły z tego zestawienia dlatego, że wiemy czego możemy się po nich spodziewać. Brakuje też pozycji od Blizzarda. Chociaż czekam niecierpliwie na nowe części Starcrafta i Diablo jakoś mi do tego zestawienia nie pasowały.

Gry na Wii, DS, PSP, czy iPhone/iPod touch to nie moja działka. Pominąłem je przy tej wyliczance.

Źródło: gametrailers

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)