TOPster - 10 najśmieszniejszych błędów w Assassin's Creed

TOPster - 10 najśmieszniejszych błędów w Assassin's Creed

TOPster - 10 najśmieszniejszych błędów w Assassin's Creed
Gabor Kerenyi
03.01.2008 20:00

O tym, że Assassin's Creed idealny nie jest mogliście u nas przeczytać kilkakrotnie. Posiadacze tej gry oprócz pięknej grafiki, dźwięku, muzyki i całkiem ciekawej historii dostali również w pakiecie masę błędów. Jako, że od premiery minęło już trochę czasu, w sieci pojawiło się sporo zdjęć oraz filmików z tymi niedociągnięciami. Ba, sami informowaliśmy Was dwukrotnie o tańczących strażnikach i uraczyliśmy Was stosownymi filmikami. Tym razem tchnęło mnie jednak do zrobienia TOPstera, w którym postaram się umieścić dziesięć najśmieszniejszych błędów (i nie tylko) znalezionych w Assassin's Creed. Zapraszam!

O tym, że Assassin's Creed idealny nie jest mogliście u nas przeczytać kilkakrotnie. Posiadacze tej gry oprócz pięknej grafiki, dźwięku, muzyki i całkiem ciekawej historii dostali również w pakiecie masę błędów. Jako, że od premiery minęło już trochę czasu, w sieci pojawiło się sporo zdjęć oraz filmików z tymi niedociągnięciami. Ba, sami

  1. "Dżepetto", czyli jak powstał Pinokio

Assassin's Creed: The Excitable Guard!

Jak widać etos rycerza zmusił tego biednego średniowiecznego strażnika do przerzucenia się z niewiast na drewniane meble. I w taki właśnie sposób, drogie dzieci powstał Pinokio. Nie próbujcie jednak tego w domu, gdyż na meblach z Ikei to i tak nie zadziała.

  1. "Glory Hole", czyli hardkorowo śmieszny soft porn w wykonaniu strażników

I znowu motyw seksualny się nam pojawia. Cóż jednak zrobić? Na filmie grupka strażników zabawiających się na dachu domu publicznego w Damaszku. Ciekawi mnie tylko kto jest po drugiej stronie tego kamiennego muru...

  1. "Wiwka dancing", czyli Jerozolima kolebką tańca rave

Nasz własny filmik tak wysoko, a zarazem tak nisko. Napisałem już o nim chyba wszystko, o czym przekonać się możecie klikając w linki we wstępie. Wyjaśnić należy jednak co to takiego "Wiwka". Niektórzy zdążyli się już pewnie dowiedzieć, ale niewtajemniczonym daję linka do tego oto filmiku.

  1. "Zmutowany konik", czyli skutki Czarnobyla 800 lat wcześniej

Takiego kuca z pewnością nie uświadczycie na Torwarze, w piśmie "Koń polski", czy tym bardziej w pudełku z nową Barbie w wersji konnej. Patrząc na to co twórcy gry zrobili z tym biednym koniem, na miejscu ich psów nie wychodziłbym chyba z budy. Brrr...

  1. "Średniowieczny bredgens" - dowód na to, że ten taniec tańczono w XII wieku

I znowu filmik pochodzący bezpośrednio od nas, ale cóż zrobić skoro jest po prostu bardzo dobry? Tym razem dzielny strażnik postanawia zatańczyć breakdance'a (info dla pana Leppera: chodzi oczywiście o bredgensa). Co chce przez to wyrazić? Nie mam pojęcia. Wydaje mi się jednak, że wyraża w ten sposób swoją dezaprobatę dla sytuacji geopolitycznej na bliskim wschodzie.

  1. "Brat bliźniak", czyli zaskakujący zwrot akcji

Assassin's Creed Weird bug

W poprzednim odcinku "AC, jak Assassin's Creed". Odnalazł się zły brat bliźniak Altaira - Jose Armando Miguel, który rozkochał w sobie jego żonę Dolores (a myślałeś, że kto pierze mu to prześcieradło?!). Bracia postanawiają walczyć o przepiękną Dolores na śmierć i życie. W wyniku ich bratobójczej walki ginie również Rysio z Klanu.

  1. "Na dwa miecze", czyli we dwóch tańczyć raźniej

Assassins Creed - Those guys have rhythm!

I kolejne taneczne nagranie. Tym razem aż dwóch strażników tańczy bredgensa, z tym, że połowicznego - widać słaba kondycja. Trzeba jednak przyznać, że synchronizację mają przednią.

  1. "Magiczny miecz", czyli Alladyn zgubił zabawki

Jak widać na powyższym filmiku nawet w Assassin's Creed da się znaleźć elementy magiczne. Dziwi tylko tak bierna postawa Altaira, w końcu tańczący miecz to nie marzenie nie jednego zbieracza eRPeGowych artefaktów.

  1. "Optimus Prime", czyli drewniany Transformer

Optimus Prime, ścigany przez wrogich Deceptikonów po całej Galaktyce, zmuszony został do ukrycia się na bliskim wschodzie na odległej planecie Ziemia. Chyba przesadził jednak trochę z kamuflażem (albo makijażem)...

  1. "Desmond też czuje rytm"... tylko wstydzi się tańczyć
Obraz
© [źródło](http://pl.youtube.com/watch?v=eCqKGFRoUUw)

Człowiek trzymany w zamknięciu przez kilka dni zazwyczaj nie wie co ze sobą zrobić. Desmond - główny bohater gry postanowił sobie potańczyć. Chłopak się jednak trochę wstydzi i wychodzi na to, że stoi w kącie i rytmicznie rusza lewą nogą. A może to nerwica? W końcu w łatwej sytuacji to on się nie znajduje...

To już koniec. Mam nadzieję, że zestawienie Wam się podobało. Wydaje mi się, że niczego nie pominąłem, ale jeśli znajdziecie jakieś ciekawe (i przede wszystkim śmieszne) nagranie z Assassin's Creed, podrzućcie nam linka w komentarzach pod tym newsem.

Przy okazji zachęcam również do wzięcia udziału w ankiecie i wybrania swojej ulubionej pozycji z tego TOPstera. Ankieta, jak zwykle, po prawej stronie bloga - tuż pod galerią.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)