Toyota w stylu Pokémon, coś dla dużych chłopców

Fot. gawkerassets.com
Fot. gawkerassets.com
Kamil Nowotnik

20.06.2012 17:00, aktual.: 10.03.2022 14:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Masz szary, niczym niewyróżniający się samochód? Może zamienisz go na koncept Toyoty?

Masz szary, niczym niewyróżniający się samochód? Może zamienisz go na koncept Toyoty?

Już jakiś czas trwa akcja promująca nowy film serii Pocket Monsters (tak tłumaczy się literalnie japońskie Poketto Monsutā, znane w Europie jako Pokémon). W jej ramach Takara Tomy, japoński producent zabawek, rozdaje miniaturowe samochodziki, które wyglądem przypominają znane wszystkim stworki. Tego jednak było mało - by wzmocnić efekt, postanowiono połączyć siły z Toyotą. A efektem tego dziwnego mariażu są pełnowymiarowe samochody, które zostały poddane tuningowi, tak by wyglądały jak Pokémony.

Do tej pory światu zaprezentowano trzy auta: minivan Pokémon Toyota Alphard, Toyota Porte przerobiona na Oshawotta oraz Toyota Porte o wyglądzie Pikachu.

Fot. technabob.com
Fot. technabob.com

Choć prezentowane samochody nie są na razie do kupienia, to czuję, że za jakiś czas zostaną zlicytowane za naprawdę spore pieniądze, tak jak miało to miejsce z rekwizytami z „Powrotu do przyszłości”, które trafiły na aukcję. Niektórzy po prostu muszą zapłacić wielkie pieniądze za przedmiot, którego dotknął ktoś sławny, lub za taki, który w jakiś sposób wiąże się z ich obsesją. Pamiętacie, za ile został zlicytowany na eBayu Batmobil z filmu „Powrót Batmana”, czyli marzenie każdego geeka?

Źródło: technabob.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)