Trwają prace nad kolejną odsłoną Company of Heroes?

Strona głównaTrwają prace nad kolejną odsłoną Company of Heroes?
20.12.2011 22:53
Trwają prace nad kolejną odsłoną Company of Heroes?
 niezgrani.pl
niezgrani.pl

Plotka, jakoby studio Relic Entertainment pracowało nad kontynuacją Company of Heroes, pojawiła się w najnowszym wydaniu magazynu "PC Gamer".

Plotka, jakoby studio Relic Entertainment pracowało nad kontynuacją Company of Heroes, pojawiła się w najnowszym wydaniu magazynu "PC Gamer".

Informacja pojawiła się niestety właśnie w sekcji plotkarskiej, zatem to nic pewnego. Relic robi teraz Warhammer 40 000: Dawn of War III i to pewnie na tym projekcie skupiają najwięcej uwagi, ale kto wie – może szykują się do wskrzeszenia popularnej serii RTS, a wypuszczenie w świat takiej plotki jest badaniem gruntu? Wydaje mi się tylko, że za bardzo nie ma co badać, bo chyba wszyscy chcielibyśmy, by jedna z lepszych gier strategicznych powróciła w dobrym stylu.

Najwięcej powodów do radości mają posiadacze PC, bo do tej pory wszystkie części Company od Heroes pojawiały się właśnie na tej platformie i nowa odsłona, o ile faktycznie powstaje, też na pewno nie ominie pecetów. Ostatecznie – plotka pojawiła się w "PC Gamerze". Konsolowcy niech nie tracą nadziei – już THQ pewnie odpowiednio zadba o to, by ich flagowa seria pecetowa zaliczyła udany (zapewne też finansowo) debiut na konsolach. Jeżeli nie pójdą za tym zbyt duże uproszczenia, to jestem jak najbardziej za.

Wpis gościnny z:

382241690557708114
Źródło zdjęć: © [źródło](http://niezgrani.pl)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)