Trylogia Mass Effect na Playstation 3?

Strona głównaTrylogia Mass Effect na Playstation 3?
19.01.2009 13:20
Trylogia Mass Effect na Playstation 3?
Szymon Adamus
Szymon Adamus

Czy posiadacze PS3 mają szansę zanurzyć się w niesamowity świat pełnej trylogii gry Mass Effect? Najnowsze plotki mówią, że tak.

Czy posiadacze PS3 mają szansę zanurzyć się w niesamowity świat pełnej trylogii gry Mass Effect? Najnowsze plotki mówią, że tak.

Serwis Second Story Gamer powołując się na "wiarygodne źródła z Electronic Arts" pisze, że druga i trzecia, część gry pojawią się nie tylko na PC i Xboxe 360, ale i w napędach Playstation 3. Nie jest to wielką niespodzianką. O multiplatformowych kontynuacjach kosmicznego RPG-a mówiło się już w maju. Nową informacją jest jednak fakt, że wydawca chce zaprezentować posiadaczom PS3 także pierwszą część  trylogii.

Póki co wydanie pierwszego Mass Effecta dla konsoli Sony jest tylko "prawdopodobne", ale byłoby to logiczne. EA tłumaczy swoje decyzje kryzysem, a jeśli tak to czemu by nie zarobić dodatkowe miliony na porcie pierwszej odsłony? Zresztą bez tego ruchu trudniej byłoby sprzedać kolejne części na PS3. Kto by chciał zaczynać trylogię od drugiego aktu?

Koniec końców gracze tylko na tym zyskają... szczególnie Ci z SIXAXIS-ami w rękach.

Oby tylko pęd za kasą nie zmienił udanej gry w multiplatformową sieczkę. Już pierwsza odsłona cierpiała na syndrom "dużego świata, ale małej różnorodności". Co będzie teraz gdy, jak wspomina wydawca, mamy kryzys?

Źródło: secondstorygamer

Udostępnij:
Komentarze (0)