Trzy Windowsy w cenie jednego. Promocja Microsoftu znowu nie dla Polaków!

Trzy Windowsy w cenie jednego. Promocja Microsoftu znowu nie dla Polaków!
Mariusz Kosakowski

30.10.2010 14:40

Microsoft przygotował reedycję pakietu rodzinnego Windows 7. Jednak ta promocja nie jest dostępna we wszystkich krajach. Dlaczego nie ma jej w Polsce?!

Microsoft przygotował reedycję pakietu rodzinnego Windows 7. Jednak ta promocja nie jest dostępna we wszystkich krajach. Dlaczego nie ma jej w Polsce?!

Windows 7 Family Pack umożliwia aktualizację trzech komputerów do Windowsa 7 Home Premium w mocno obniżonej cenie. W USA ta cena wynosi 150 dol.

Normalna cena aktualizacji jednego komputera wynosi 120 dol. Windows 7 Family Pack pozwala więc na zaoszczędzenie ok. 210 dol.

Tak jest w Stanach Zjednoczonych. Cena dla innych państw nie została jeszcze ogłoszona, ale będzie ona z pewnością niższa od ceny zakupu trzech pełnych wersji systemu.

Windows 7 Family Pack jest edycją limitowaną oferowaną do wyczerpania zapasów.

Oto lista 46 krajów, gdzie będzie sprzedawany Windows 7 Family Pack: Australia, Austria, Bahrajn, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Kanada, Chiny, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy , Grecja, Hongkong, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Korea, Kuwejt, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Oman, Portugalia, Katar, Rumunia, Rosja, Arabia Saudyjska, Singapur, Słowacja, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Wielka Brytania, Ukraina i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Próżno wśród tu szukać Polski. Nie ma jej i nie będzie. Jest to o tyle dziwne, że na listę trafiły takie kraj jak Czechy, Węgry, Litwa czy Łotwa.

Czy Microsoft nie lubi Polaków? ;)

Źródło: DownloadSquad

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)