Twórcy FIFY: PES to wciąż zagrożenie

Strona głównaTwórcy FIFY: PES to wciąż zagrożenie
09.06.2010 14:51
Twórcy FIFY: PES to wciąż zagrożenie
Mateusz Gajewski
Mateusz Gajewski

Dziś w branży gier sporo się mówi o nowej Fifie. Studio EA Sports podało bowiem pierwsze informacje na temat FIFY 11, która tradycyjnie zadebiutuje wczesną jesienią tego roku. Co ciekawe twórcy tej gry wciąż czują na plecach oddech konkurencji. David Rutter powiedział portalowi GamerZines, że produkt Konami wciąż stanowi dla nich zagrożenie. Czy rzeczywiście ekipa EA sports ma się czego obawiać?

Dziś w branży gier sporo się mówi o nowej Fifie. Studio EA Sports podało bowiem pierwsze informacje na temat FIFY 11, która tradycyjnie zadebiutuje wczesną jesienią tego roku. Co ciekawe twórcy tej gry wciąż czują na plecach oddech konkurencji. *David Rutter *powiedział portalowi GamerZines, że produkt *Konami *wciąż stanowi dla nich zagrożenie. Czy rzeczywiście ekipa EA sports ma się czego obawiać?

Szczerze? Sądzę, że tak. Jeszcze kilka lat temu to właśnie PRO Evo rządziło na konsolach, jednak wraz z wprowadzeniem nowej generacji konsol FIFA zaczęła się poprawiać i to właśnie ten tytuł dziś uznawany jest za najlepszą piłkę kopaną na konsole. Sytuacja jednak się ciągle zmienia, bowiem Konami nie stoi w miejscu, starając się ulepszać swój produkt z roku na rok.

[cytat]Jesteśmy przekonani, że FIFA jest dobrą grą, ale czy mamy zamiar osiąść na laurach? Nie - powiedział Rutter.[/cytat]

My, jako gracze, powinniśmy być zadowoleni z takiego obrotu spraw. Oznacza to, że z roku na rok konkurencja będzie rosła, a producenci będą się starali dostarczać nam jeszcze bardziej dopracowane tytuły, pełne nowych rzeczy.

Źródło: gamerzines

Udostępnij:
Komentarze (0)