UbiSoft nie żałuje pieniędzy dla produktów Nintendo

UbiSoft nie żałuje pieniędzy dla produktów Nintendo
Igor Chrustek

12.11.2008 16:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Francuski wydawca wspina się po szczeblach sławy, jak nikt inny. Ich gry często określane są mianem: świetnych, acz pełnych bugów. Firma znalazła swoje miejsce na platformach Nintendo - DS i konsoli Wii. To właśnie w tym sprzęcie Ubi widzi przyszłość rynku. O komercyjny sukces swoich produkcji nie musi się nawet martwić. Konkretnym argumentem jest ilość pieniędzy, jakie firma wyłoży na reklamowanie gier przeznaczonych docelowo na Wii i handhelda DS. 4 miliony Funtów rozejdą się w celach promocyjnych tylko w okresie bożonarodzeniowym. I tylko na terenie Wielkiej Brytanii.

Francuski wydawca wspina się po szczeblach sławy, jak nikt inny. Ich gry często określane są mianem: świetnych, acz pełnych bugów. Firma znalazła swoje miejsce na platformach *Nintendo *- DS i konsoli Wii. To właśnie w tym sprzęcie Ubi widzi przyszłość rynku. O komercyjny sukces swoich produkcji nie musi się nawet martwić. Konkretnym argumentem jest ilość pieniędzy, jakie firma wyłoży na reklamowanie gier przeznaczonych docelowo na Wii i handhelda DS. 4 miliony Funtów rozejdą się w celach promocyjnych tylko w okresie bożonarodzeniowym. I tylko na terenie Wielkiej Brytanii.

UbiSoft idzie na całego - promocja obejmie wszystkie, oczywiście te najnowsze gry. Spoty telewizyjne mają być główną bronią wytoczoną naprzeciw niezdecydowanych klientów. Ostatnimi czasy mieliście okazję obejrzeć nieco dziwaczne, bo japońskie reklamy gier Sony. Czy Francuzi w tej kwestii pobiją KKW?

Źródło: BrandRepublic

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)