Ubrania dla graczy

Ubrania dla graczy

Ubrania dla graczy
Damian
24.10.2008 11:00, aktualizacja: 15.03.2022 10:42

Jaki jest niezbędnik prawdziwego gracza? Wyczesany komputer, dodatkowo jeszcze jakaś konsola nowej generacji, super wypasiony sprzęt audio, telewizor FullHD, myszka i klawiatura o wartości niejednego PC-ta, może jeszcze jakiś pad i kierownica... warto też pamiętać o odpowiednim ubiorze.

Jaki jest niezbędnik prawdziwego gracza? Wyczesany komputer, dodatkowo jeszcze jakaś konsola nowej generacji, super wypasiony sprzęt audio, telewizor FullHD, myszka i klawiatura o wartości niejednego PC-ta, może jeszcze jakiś pad i kierownica... warto też pamiętać o odpowiednim ubiorze.

No właśnie! Co z ciuchami? Jeśli myślicie, że jest ich mało, to jesteście w sporym błędzie. Znaleźć można praktycznie wszystko - koszulki, bluzy, spodnie, a nawet całe zestawy strojów, dzięki którym można się upodobnić do ulubionych bohaterów.

Koszulki i bluzeczki, czyli okrycia górnych partii ciała

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2008/10/pong_na_koszulce_01.gif)

Jak dla mnie absolutnym hitem jest koszulka z pierwszą, komercyjną na świecie grą, czyli Pongiem.. Miało być bez zwykłych T-Shirtów i tak też jest. Ten nadruk jest ruchomy! Wystarczy do specjalnej kiszonki włożyć dwie baterie AAA. Nie dość, że mam fajną koszulkę, to jeszcze bardzo nisko kłaniamy się historii gier komputerowych. Do kupienia także w Polsce w cenie 99 zł.

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2008/10/red_ring_t_shirt.jpg)

Dobra tym razem może jest to zwykły nadruk, ale jakże prawdziwy! Dedykowany wszystkim "szczęśliwym" posiadaczom konsoli Microsoft, którzy mieli problemy z tym nietanim w końcu sprzętem. Do kupienia w sklepie casually hardcore w cenie 25$ (plus dodatkowe 7$ za przesyłkę).

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2008/10/kamizelkagracza.jpg)
Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2008/10/8bitowa_koszulka_think_geek_1.jpg)

Nie tylko dla graczy...

Niedawno pisaliśmy na naszym portalu o bardzo ładnym stroju Pac-Mana. Z nieskrywaną satysfakcją pozwoliłem sobie odwiedzić stronę www.3wishes.com, aby sprawdzić czy znajdzie się tam coś jeszcze, co można by skojarzyć z grami. No i udało się:

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2008/10/ehhh.jpg)

Zacznijmy od lewej. Żaden szanujący się gracz nie powinien mieć problemów z rozpoznaniem stroju bohaterki Street Fighter - Chun Li. Nie wiem jak wy, ale ja chciałbym być pobity przez taką panią.

Po środku oczywiście opisywany ostatnio strój Pac-Mana. Warto zwrócić uwagę na fioletowego duszka po "środku na dole" (hehe). Przybierały one taki kolor po zjedzeniu "piguły". Tylko wtedy można było je pożreć... tak więc "bon apetite!".

A po prawej może nie odwzorowane w 100% ani też nawet w 50%, ale nie wiedzieć dlaczego, strój ten skojarzył mi się z bohaterką Tekkena, niejaką Julią Chang.

Coś bardziej praktycznego

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2008/10/zegna_solar_powered_ski_jacket2_ek6jg_48.jpg)

Ciekawą propozycją jest również iJacket tej samej firmy. Wbudowany moduł Bluetooth, a także słuchawki i mikrofon. Ciekawe czy da się je podłączyć do przenośnej konsoli, aby móc się cieszyć dźwiękiem bez konieczności przeszkadzania innym osobom, np w autobusie.

A na zakończenie jeszcze coś dla posiadaczy laptopów. Oczywiście tych z wyższej półki, które pociągną każdą nowa grę, dodajmy jeszcze, że sieciową. Przedstawiamy buty, które wykrywają hotspoty WiFi. Wystarczy włączyć notebooka i już można pograć sobie w CS'a albo zdobyć wyższy poziom w WoW.

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2008/10/wifisneakers480x204.jpg)
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)