Uciekająca Panna Młoda, czyli pierwszy trailer Parasite Eve: The 3rd Birthday

Uciekająca Panna Młoda, czyli pierwszy trailer Parasite Eve: The 3rd Birthday16.12.2008 19:32
Uciekająca Panna Młoda, czyli pierwszy trailer Parasite Eve: The 3rd Birthday
Igor Chrustek

Pierwsza część Parasite Eve - odpowiedzi na Resident Evil - okazała się produkcją świetną, jednak zbyt udziwnioną, by mogła konkurować z czołowym przedstawicielem survival horroru na PSX'ie. Trzeba jednak przyznać, że gra od Square Softu znalazła pokaźne grono fanów. Połączenie gry akcji z turowym systemem walki i eRPeGowymi naleciałościami - tak w skrócie można opisać przygody seksownej Ayi Breyi. Specjalnie na PSP zmierza trzecia odsłona Parasite Eve. Dzisiaj udostępniono światu pierwszy trailer. Trzeba przyznać, że... nie wiadomo o co chodzi.

Pierwsza część Parasite Eve - odpowiedzi na Resident Evil - okazała się produkcją świetną, jednak zbyt udziwnioną, by mogła konkurować z czołowym przedstawicielem* survival horroru* na PSX'ie. Trzeba jednak przyznać, że gra od Square Softu znalazła pokaźne grono fanów. Połączenie gry akcji z* turowym* systemem walki i eRPeGowymi naleciałościami - tak w skrócie można opisać przygody seksownej Ayi Breyi. Specjalnie na PSP zmierza trzecia odsłona Parasite Eve. Dzisiaj udostępniono światu pierwszy trailer. Trzeba przyznać, że... nie wiadomo o co chodzi.

Japończycy lubują się w tworzeniu zajawek gier, których my, Europejczycy po prostu nie trawimy. Obejrzyjcie sami. Aya w sukni ślubnej z dużym gnatem w dłoni? A gdzie Pan Młody?

Źródło: Gametrailers

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)