Ucz się na błędach… innych, czyli czwarty odcinek „Jak to się k… robi”

Strona głównaUcz się na błędach… innych, czyli czwarty odcinek „Jak to się k… robi”
28.04.2010 21:12
Ucz się  na błędach… innych, czyli czwarty odcinek „Jak to się k… robi”
Gniewomir Świechowski
Gniewomir Świechowski

Akademia Polskiego E-commerce – tak można streścić 4. odcinek programu Startup School „Jak to się k… robi”. Rafał Agnieszczak rozmawia z Pawłem Fornalskim szefem IAI S.A., jednym z liderów sprzedaży oprogramowania do sklepów internetowych.

bESriQRh

Akademia Polskiego E-commerce – tak można streścić 4. odcinek programu Startup School „Jak to się k… robi”. Rafał Agnieszczak rozmawia z Pawłem Fornalskim szefem IAI S.A., jednym z liderów sprzedaży oprogramowania do sklepów internetowych.

Kolejna część poradnika prowadzonego przez Rafała Agnieszczaka, właściciela serwisu Fotka.pl to kopalnia wiedzy dla wszystkich zajmujących się e-handlem, bądź planujących otworzenie sklepu internetowego. Paweł Fornalski ma na koncie kilka udanych startupów.

Przeszedł drogę od zarządzania grupą serwisów społecznościowych do debiutu zarządzanej przez niego firmy na giełdzie. Dziś kieruje kilkudziesięcioosobowym zespołem IAI S.A. i jest czołowym sprzedawcą oprogramowania do sklepów internetowych.Rafałowi Agnieszczkowi opowiada o początkach swojego biznesu, o tym dlaczego „przesiadł się” ze społecznościówek na commerce, czym różni się robienie interesów w sieci od tych w realu.

bESriQRj

O tym jak ważny jest marketing, prowadzenie finansów, co to znaczy cashflow i kto jest guru w dziedzinie e-handlu na polskim podwórku.

O tym jakie branże najlepiej sprawdzają się w e-commerce i jakie towary nie nadają się do e-commerce i jaka jest rola supportu w sklepie internetowym.

Case study na przykładzie IAI S.A. Co daje wejście na giełdę, czy PARP do dobry pomysł na uzyskanie pieniędzy dla startupu.

Jak to się k… robi

bESriQRp

Rafał Agnieszczak jest jednym może nazywać siebie internetowym przedsiębiorcą, bo fortuny nie odziedziczył po dziadku, a w wirtualnym świecie robi realne interesy. Dlaczego warto słuchać jego porad? Po pierwsze, ponieważ jest praktykiem, po drugie ponieważ jest praktykiem i po trzecie ponieważ jest praktykiem. W programie realizowanym w telewizji internetowej Lookr.tv udziela wskazówek jak stawiać pierwsze kroki w internetowym biznesie, a także przepytuje Wszystkich tych, którzy radzą sobie równie dobrze, co on. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na www.startupschool.lookr.tv

Startup School

Startup School to projekt Rafała Agnieszczaka oraz firmy Kreativ, mający na celu wspieranie i rozwój młodych ludzi chcących stawiać pierwsze kroki w branży internetowej. Przez 3 miesiące dwuosobowe zespoły realizują swoje projekty. Do dyspozycji mają w sercu Starej Pragi w Warszawie, pomoc doświadczonych osób z firmy Kreativ oraz zaplecze technicze. Wszystko to w "startupowym" klimacie z naciskiem na szybki efekt i skuteczny model biznesowy. Chcesz wziąć udział w kolejnej edycji Startup School? Pisz: Agnieszka Lewandowska-Dziewięcka, a.dziewiecka@kreativ.pl.

Udostępnij:
bESriQRt
Komentarze (1)
bESriQSf