UFO znów odwiedziło Chiny. Tym razem na trzy godziny

UF
UF
Krzysztof Cyło

07.09.2010 16:00, aktual.: 11.03.2022 13:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dwa miesiące temu niezidentyfikowany obiekt latający sparaliżował pracę lotniska Xiaoshan. Niedawno doszło do kolejnego spotkania pierwszego stopnia. Tajemnicze światło zagościło na niebie na 3 godziny.

Dwa miesiące temu niezidentyfikowany obiekt latający sparaliżował pracę lotniska Xiaoshan. Niedawno doszło do kolejnego spotkania pierwszego stopnia. Tajemnicze światło zagościło na niebie na 3 godziny.

Chińscy ufolodzy mają nawał pracy. Wspomniane wydarzenie z początku lipca do dziś nie zostało wyjaśnione, a kilka dni temu doszło do kolejnego epizodu z (domniemanymi) kosmitami w roli głównej.

Około godziny 19 nad niebem hrabstwa Haiyan County (zamieszkałego przez blisko 400 tys. osób) pojawił się "okrągły obiekt z niebieskimi światłami oraz kilkoma mniejszymi, błyszczącymi punktami krążącymi wokół niego". Wisiał na niebie przez co najmniej 3 godziny. Dotąd nikt nie potrafi wyjaśnić, czym tak naprawdę był.

Wyglądało to na dość duże i chyba się poruszało - mówi świadek.

Świadkowie zwracają również uwagę, że odbicie tego obiektu na powierzchni rzeki było "nienaturalne", "zwracające uwagę". Gdy przed godziną 22 obiekt zaczął się wznosić, wiele osób dostrzegło zmianę kształtu. Z początku okrągłe światło, wraz ze zwiększaniem wysokości, stawało się wyraźnie romboidalne.

Ta historia (i wiele podobnych) nasuwa jednoznaczne skojarzenia z zielonymi ludkami. Uważam jednak, że nawet zbieżne zeznania wielu osób nadal mogą o niczym nie świadczyć. Wśród chińskich naukowców panuje natomiast opinia, że to wydarzenie potwierdza wysokie prawdopodobieństwo istnienia istot pozaziemskich. Takie doniesienia mogły dodatkowo pobudzić wyobraźnię niektórych świadków. Pozwólcie zatem, że wnioski pozostawię Wam.

Źródło: MICGadgetDailyGalaxy

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)