Unikalne gadżety do organizowania biżuterii. Drzewka Koziol w okazyjnych cenach

Unikalne gadżety do organizowania biżuterii. Drzewka Koziol w okazyjnych cenach

Unikalne gadżety do organizowania biżuterii. Drzewka Koziol w okazyjnych cenach
Katarzyna Mikołajewska
02.01.2018 12:33, aktualizacja: 02.01.2018 22:18

Drzewka Kozioł to bardzo stylowe gadżety, które pomagają w organizowaniu biżuterii, a jednocześnie stanowią stylowa ozdobę, podkreślającą charakter wnętrza. Znaleźliśmy te gadżety w okazyjnych cenach w sieci.

Drzewka Koziol to niemieckie gadżety, które znają wszystkie panie zainteresowane designem i nowoczesnym wystrojem wnętrz.

Stylowe i praktyczne

Drzewka są proste i eleganckie, a jednocześnie mieści się na nich zaskakująco dużo ozdób. Na Amazonie znaleźliśmy je w promocji za 20 euro, czyli około 85 zł. W polskich sklepach cena tych eleganckich drzewek często przekracza 100 zł.

Drzewka są dostępne w dziewięciu kolorach, w tym turkusie i jadowitym różu. Taki pojedynczy mocny akcent może ładnie ożywić nowoczesne, minimalistyczne wnętrze.

Dla kolekcjonerek

Panie, które nie narzekają na zbyt małą ilość biżuterii, na pewno docenią większe, ale równie stylowe drzewko Koziol. Ten gadżet również można dostać w promocyjnej cenie 21,32 euro, czyli około 89 złotych.

Ciekawym gadżetem dla nastolatki (i nie tylko) będzie też smukły, czarny kotek. Po obniżce kosztuje on 9,80 euro, czyli około 40 złotych.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)