Upiecz pizzę w samochodzie!

Upiecz pizzę w samochodzie!26.06.2009 08:00
Upiecz pizzę w samochodzie!
Arkadiusz Gabrysiak

Taki niezbyt racjonalny wynalazek możecie nabyć już za $36 w sklepie, którego nazwa mówi wszystko o tym gadżecie - Stupidiotic.

Taki niezbyt racjonalny wynalazek możecie nabyć już za $36 w sklepie, którego nazwa mówi wszystko o tym gadżecie - Stupidiotic.

Ile razy jadąc autem byliście głodni? Zapewne nie raz. Jednak najrozsądniejszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest wtedy zjechać z trasy do najbliższego zajazdu/pizzerii/fast-fooda. Prezentowany gadżet oszczędzi Wam tego "kłopotu". Podłączacie kuchenkę, o nazwie Porta-Pizza Oven, do gniazda zapalniczki i możecie piec lub odgrzewać przeróżne potrawy nie wychodząc z samochodu. Nie chcę nawet myśleć jak miałoby to wyglądać w praktyce. Jedynym sensownym zastosowaniem tego gadżetu jest używanie go na postoju (ale po co?) lub podczas wakacyjnych wypraw pod namioty. Innych w miarę rozsądnych możliwości nie widzę.

Pisanie SMS-ów podczas jazdy jest zakazane, jednak jak na razie kodeks nie mówi nic o pieczeniu pizzy podczas jazdy... Oto wyzwanie dla naszych polityków.

Źródło: Dvice

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)