uTorrent Plus dostępny za niecałe 25 dolarów. Warto skorzystać?

uTorrent Plus dostępny za niecałe 25 dolarów. Warto skorzystać?

Szczęśliwy użytkownik ;) (Fot. Flickr/William Brawley/Lic. CC by)
Szczęśliwy użytkownik ;) (Fot. Flickr/William Brawley/Lic. CC by)
Michał Michał Wilmowski
30.11.2011 12:33

Użytkownicy klientów BitTorrenta nie są przyzwyczajeni do płacenia, ale być może w tym przypadku akurat warto. Sprawdźcie, co możecie mieć za 24,95 dol.

Użytkownicy klientów BitTorrenta nie są przyzwyczajeni do płacenia, ale być może w tym przypadku akurat warto. Sprawdźcie, co możecie mieć za 24,95 dol.

uTorrent Plus może zainteresować wszystkich, którzy po pobraniu pliku muszą skorzystać z kilku programów, żeby sprawdzić, czy nie ma w nim wirusów, odtworzyć go albo przenieść na urządzenie mobilne.

Nowy klient BitTorrenta na razie jest w wersji alfa – tak jak w zeszłym miesiącu, kiedy go przedstawiono – i nie jest znana data jego wydania. Można go już jednak zamawiać na stronie internetowej firmy. Kosztuje 24,95 dol., a jeśli zamówicie go teraz, będziecie mogli używać go za darmo przez dodatkowe 6 miesięcy.

uTorrent Plus
uTorrent Plus

Nie każdemu jest potrzebne to, co oferuje uTorrent Plus, niemniej jednak wygląda to całkiem nieźle. Po pierwsze, będzie wbudowane oprogramowanie antywirusowe, dzięki któremu aplikacja oznaczy pliki zawierające wirusy.

Po drugie, odtwarzacz multimedialny HD wzbogacony o kodeki, dzięki któremu użytkownicy będą mogli odtwarzać wszelkiego rodzaju pliki od razu po ich pobraniu. Będzie też konwerter, który pozwoli zakodować plik w pożądanym formacie, np. zgodnym z urządzeniem mobilnym.

Będzie wreszcie zdalny interfejs umożliwiający pobranie zawartości Twojego uTorrenta, nawet jeśli nie siedzisz przed komputerem, na którym klient jest uruchomiony.

Oczywiście to wszystko można mieć za darmo. Jeśli ktoś ma kilka sprawdzonych programów, które zrobią to, co uTorrent Plus, nie ma potrzeby go kupować. Z nowej oferty skorzysta zapewne niewielka grupka użytkowników chcąca ułatwić sobie życie.

BitTorrent zapowiada jednocześnie, że będzie rozwijał darmowego, podstawowego uTorrenta. Wypuszczona w tym roku wersja 3.0 jest znacznie lepsza od swojej poprzedniczki, dlatego spodziewam się, że za rok czy dwa darmowy uTorrent aż tak nie będzie odstawał od wersji płatnej.

Źródło: Torrent Freak

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)