Uwaga! Koszulki z Transformerami są groźne!

Uwaga! Koszulki z Transformerami są groźne!04.06.2008 14:00
Ireneusz Podsobiński

Ja rozumiem, że terroryzm to w dzisiejszych czasach poważne zagrożenie. Ja rozumiem, że kontrole na lotniskach muszą być dokładne. Ale nie rozumiem, jakim cudem koszulka z Transformerem może być groźna dla ochrony terminalu? Taka zaskakująca przygoda przytrafiła się 30-letniemu Bradowi Jayakody'emu z Londynu. Mężczyzna, który wybierał się z delegacją do Niemiec, został zatrzymany na terenie terminalu w Heathrow, gdyż jego t-shirt był zbyt "agresywny". Megatron trzyma broń, więc nie mogę lecieć - tłumaczy Jayakody.

Ja rozumiem, że terroryzm to w dzisiejszych czasach poważne zagrożenie. Ja rozumiem, że kontrole na lotniskach muszą być dokładne. Ale nie rozumiem, jakim cudem koszulka z Transformerem może być groźna dla ochrony terminalu? Taka zaskakująca przygoda przytrafiła się 30-letniemu Bradowi Jayakody'emu z Londynu. Mężczyzna, który wybierał się z delegacją do Niemiec, został zatrzymany na terenie terminalu w Heathrow, gdyż jego t-shirt był zbyt "agresywny". Megatron [tak, ochroniarz nawet nie znał poprawnej nazwy robota] trzyma broń, więc nie mogę lecieć - tłumaczy Jayakody.

Czyli broń na koszulce może się transformować w prawdziwą? Rzecznik lotniska w Heathrow stwierdził, że jeśli t-shirt ma na sobie brzydkie słowo, albo bombę, to pasażer zostanie poproszony o zmianę odzieży. Tak też zrobił Brad, bo zbytniego wyboru nie miał - przecież nie będzie przerywał podróży z powodu głupiej koszulki. Rzecznik dodał, że badamy sprawę. Jeśli t-shirt był nieprzyzwoity, nie chcieliśmy by pasażerowie się denerwowali. No tak, Optimus Prime z bronią na pokładzie samolotu to przecież niezwykle poważna sprawa. Zatem, drodzy czytelnicy, uważajcie w jakich koszulkach wybieracie się na lotnisko, bo już wiecie, że roboty potrafią przestraszyć ludzi. Najwyraźniej paranoja nie zna granic.

Źródło: Slashfilm.com

Foto: Thisislondon.co.uk

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)