UX Poland: The Human Experience Conference

UX Poland: The Human Experience Conference

UX Poland: The Human Experience Conference
Łukasz Michalik
24.03.2014 18:08, aktualizacja: 25.03.2014 12:01

9 kwietnia pod medialnym patronatem Gadżetomanii rozpocznie się konferencja UX Poland: The Human Experience Conference. Zapraszamy!

User Experience (ang. doświadczenie użytkownika, UX) to termin, którym określa się całość wrażeń towarzyszących korzystaniu z jakiegoś produktu. Z zagadnieniami związanymi z UX każdy z nas spotyka się na co dzień. Klient poczty, w którym nie można posortować maili po wielkości załączników? Smartfon, którego obsługa przyprawia użytkownika o siwe włosy? Strona Plus GSM, na której nie wiadomo gdzie kliknąć, żeby zamówić konkretny plan taryfowy?

To wszystko przykłady, jak kończy się zaniedbanie tego aspektu projektowania. Aby zdarzało się to jak najrzadziej, warto stale uzupełniać i uaktualniać swoją wiedzę. Świetną okazją do tego będzie trzydniowa konferencja UX Poland: The Human Experience Conference.

UX Poland 2014 to międzynarodowa konferencja organizowana przez firmę UseLab już 5 rok z rzędu. Pierwsze trzy edycje pod nazwą Polish IA Summit oraz ich rozwinięta formuła w postaci UX Poland 2013 zgromadziły ponad 1200 uczestników z całego świata. Tegoroczna edycja, sponsorowana przez największe firmy o światowym zasięgu, zgromadzi ponad 500 projektantów, prezesów, właścicieli, specjalistów zajmujących się interakcją, architekturą informacji i szeroko pojętym ludzkim doświadczeniem.

Gadżetomania patronem medialnym konferencji

Obraz

Impreza, nad którą patronat medialny objęła Gadżetomania, rozpocznie się 9 kwietnia w w warszawskim Centrum Konferencyjnym Muranów. Pierwszego dnia odbędzie się cykl warsztatów, a dwa kolejne wypełnią wystąpienia zaproszonych prelegentów.

Warto ich posłuchać. Wystąpią m.in. Mateo Rando ze Spotify, Kamil Adamczyk z Intelclinic (twórcy opaski NeuroOn), Krzysztof Pepliński z Dice +, Natalia Hatalska, Aleksander Naganowski z Mastercard, Andrea Resmini z Instytutu Architektury Informacji i wielu innych, w tym również nasz reprezentant, odpowiedzialny za wygląd Gadżetomanii Adam Plona.

Wszystkie wystąpienia zostaną zarejestrowane i udostępnione online. Więcej informacji na temat X Poland: The Human Experience Conference znajdziecie na stronie UXPoland.com.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)