Vasco Mini - polski tłumacz elektroniczny

Vasco Mini - polski tłumacz elektroniczny
Informacje Prasowe

31.12.2019 12:12, aktual.: 09.01.2020 12:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polskie tłumacze mowy zadebiutują w Las Vegas na największych na świecie targach elektroniki użytkowej Consumer Electronics Show (CES) 2020. Przedstawiciele firmy z Krakowa zaprezentują na nich swój bestsellerowy translator Vasco Mini 2 oraz MultiTalk - nową funkcję do obsługi tłumaczeń konferencji grupowych.

Organizowane już po raz 53. targi CES w Las Vegas, w stanie Nevada, to miejsce prezentacji prototypów i nowości technologicznych oraz premier urządzeń czołowych producentów sprzętu elektronicznego. Targi co roku gromadzą kilkaset tysięcy wystawców i uczestników z całego świata.

Swoje produkty w Las Vegas zaprezentują najwięksi w branży, m.in. Amazon, Facebook, Google, Microsoft, ale także firmy rozwijające się w obszarze technologii użytkowej. Tegoroczna impreza ukierunkowana jest między innymi na rozwój technologii 5G, sztucznej inteligencji oraz analizy danych. Coraz częściej na CES pojawiają się także potentaci z branży motoryzacyjnej. W tym roku będzie to m.in. Mercedes-Benz ze swoim futurystycznym samochodem koncepcyjnym.

  • Udział w najważniejszym wydarzeniu branżowym w USA jest dla nas szansą na pozyskanie nowych partnerów z rynku amerykańskiego - mówi Maciej Góralski, CEO Vasco Electronics. – Nasze urządzenia pokazywaliśmy już w Berlinie oraz Hong Kongu, ale dzięki dofinansowaniu „Go To Brand”, przyznanemu przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości na promocję polskiej marki na rynkach zagranicznych, nasza firma po raz kolejny zaznaczy swoją obecność na dużych międzynarodowych targach.

Vasco Electronics zaprezentuje w Las Vegas translator Mini 2, który jest najlepiej sprzedającym się urządzeniem z oferty firmy. Elektroniczne tłumacze Vasco, jako jedyne na świecie, wyposażone są w kartę SIM z bezpłatnym, nieograniczonym i dożywotnim dostępem do Internetu. Pozwalają na tłumaczenie ponad 50 języków w 150 krajach, bez konieczności dostępu do Wi-Fi. Dodatkowo, dzięki serwerom rozmieszczonym w Europie, Azji i Ameryce Północnej, tłumaczenie odbywa się niemal symultanicznie.

Funkcja MultiTalk to nowość, która daje możliwość przeprowadzenia konferencji grupowych z tłumaczeniem nawet dla 100 osób. Dzięki niej uczestnicy konferencji odczytują komunikaty w wybranym języku, niezależnie od tego w jakim języku prowadzone jest spotkanie. Ponadto mikrofon z wbudowaną funkcją redukcji szumów pozwala na ograniczenie niepożądanych dźwięków, a łatwość użycia i szybkość reakcji urządzenia ułatwia eliminację barier komunikacyjnych. Funkcja dostępna będzie tylko wybranych modelach, na ten moment tylko w Vasco Translator Premium 5.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)