Velvet Assassin nie dla PlayStation3

Velvet Assassin nie dla PlayStation3

Velvet Assassin nie dla PlayStation3
Igor Chrustek
23.10.2008 18:13

Ostatnimi czasy mogliście dowiedzieć się nieco o intrygującej produkcji osadzonej w realiach drugiej Wojny Światowej. Velvet Assassin będzie produkcją stanowczo tylko dla dojrzałej części graczy. Przemoc to pikuś w porównaniu z psychodelą i koszmarami głównej bohaterki. Każdy zainteresowany w temacie zdążył już dopisać VA do listy gier, na które czeka. Niestety, posiadacze PS3 poczują się zawiedzeni. Replay Studios oficjalnie przyznało, że produkcja nie doczeka się wersji dla konsoli Sony.

Ostatnimi czasy mogliście dowiedzieć się nieco o intrygującej produkcji osadzonej w realiach drugiej Wojny Światowej. Velvet Assassin będzie produkcją stanowczo tylko dla dojrzałej części graczy. Przemoc to pikuś w porównaniu z psychodelą i koszmarami głównej bohaterki. Każdy zainteresowany w temacie zdążył już dopisać VA do listy gier, na które czeka. Niestety, posiadacze* PS3* poczują się zawiedzeni. *Replay Studios *oficjalnie przyznało, że produkcja nie doczeka się wersji dla konsoli Sony.

Deweloperzy w pierwotnej fazie tworzyli* Velvet Assassin* tylko i wyłącznie z myślą o komputerach* PC*. Z uwagi jednak na przyjazne programistom dev-kity Xboksa, Replay Studios zdecydowało się na równoczesne wydanie gry na 360'tke. W przypadku PS3 sprawa okazała się zbyt skomplikowana, dlatego też twórcy zostali przy PC i konsoli Microsoftu. Premiera została ustalona na pierwszy kwartał 2009 roku.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)