Verbatim Blu-ray 2x BD-R LTH Type Printable. Czym zachęcić klientów?

Strona głównaVerbatim Blu-ray 2x BD-R LTH Type Printable. Czym zachęcić klientów?
09.03.2010 09:47
Verbatim Blu-ray 2x BD-R LTH Type Printable. Czym zachęcić klientów?
Szymon Adamus
Szymon Adamus

W czasach gdy pojemność płyt Blu-ray na nikim nie robi już wrażenia, a nagrywarki DVD kosztują mniej niż obiad w dobrej restauracji, trzeba zainteresować klientów czymś innym. Ot chociażby możliwością zadrukowania płyty, aż do otworu.

Niezbędne? Raczej nie. Ciekawe? Może i tak, ale nadal drogie.

W czasach gdy pojemność płyt Blu-ray na nikim nie robi już wrażenia, a nagrywarki DVD kosztują mniej niż obiad w dobrej restauracji, trzeba zainteresować klientów czymś innym. Ot chociażby możliwością zadrukowania płyty, aż do otworu.

Niezbędne? Raczej nie. Ciekawe? Może i tak, ale nadal drogie.

[cytat]Nowy dysk Blu-ray 2x BD-R LTH Type Printable pozwala zapisać 25 GB danych z prędkością 2x i zadrukować powierzchnię płyty aż do jej wewnętrznego otworu - pisze producent w oficjalnej informacji prasowej. Verbatim Blu-ray BD-R LTH Type 25GB 2x Printable jest już dostępny w sklepach w opakowaniach typu cake mieszczących 10 szt. w cenie 130 zł (sugerowana cena detaliczna).[/cytat]

No i wszystko jasne. Nie ważne, że na rynku są już płytki Blu-ray o dwukrotnie większej pojemności. Nie ważne, że prędkość zapisu 2x raczej nie nastraja pozytywnie do archiwizacji 25 GB danych. Ważne, że można zadrukować całą płytę!

381009831492337386
Źródło zdjęć: © [źródło](http://hdtvmania.pl/images/2010/03/Bluray2xBDRLTHTypePrintable02.jpg)

Jasne?

Poniżej pełna treść informacji prasowej.

Nagrywanie danych w jakości HD dzięki nowym nośnikom Verbatim Blu-ray LTH o pojemności 25 GB

Warszawa, 5 marca 2010 r. – Verbatim wzmacnia swoją pozycję technologicznego lidera w sektorze optycznych nośników danych dzięki zastosowaniu technologii AZO w produkcji nośników Blu-ray. Nowy dysk Blu-ray 2x BD-R LTH Type Printable pozwala zapisać 25 GB danych z prędkością 2x i zadrukować powierzchnię płyty aż do jej wewnętrznego otworu. Nośnik świetnie nadaje się do nagrywania filmów w rozdzielczości HD, kopii zapasowych dużych ilości danych oraz długotrwałego archiwizowania zdjęć i filmów. Nowy nośnik Verbatim Blu-ray BD-R LTH Type 25GB 2x Printable jest już dostępny w sklepach w opakowaniach typu cake mieszczących 10 szt. w cenie 130 zł (sugerowana cena detaliczna).

Cechy produktu:

  • Pojemność 25 GB, od 3 do 5 razy większa niż pojemność standardowej płyty DVD-R
  • Ochronna powłoka Hard Coat
  • Długa żywotność archiwizowania
  • Warstwa nagrywalna AZO zapewniająca optymalną jakość zapisu danych
  • Doskonała jakość odtwarzania danych
  • Możliwość zadrukowania powierzchni do wewnętrznego otworu dysku (22–118 mm), pełny zakres druku atramentowego

Nadejście technologii Blu-ray doprowadziło do pojawienia się nośników danych o dużej pojemności, stanowiących odpowiedź na zapotrzebowanie generowane przez dynamiczny rozwój telewizji wysokiej rozdzielczości (HDTV). Poprzez wprowadzenie na rynek dysku Blu-ray BD-R 25GB 2x Printable LTH Type (LTH – nagrywanie rowkowe Low to High) firma Verbatim umacnia swoją pozycję lidera technologicznego w sektorze optycznych nośników danych. Imponująca pojemność 25 GB (do 5 razy większa niż pojemność standardowej płyty DVD) sprawia, że nowy dysk Verbatim DB-R LTH jest idealnym rozwiązaniem jeśli chodzi o archiwizowanie danych osobistych, dokumentów firmowych oraz zdjęć i filmów. Dostępna pojemność umożliwia nagranie do 135 minut (format MPEG‑2) materiału filmowego w jakości HD. Nagranie pełnej płyty trwa 45 minut, a specjalna powierzchnia płyty umożliwia jej pełne zadrukowanie aż do wewnętrznego otworu dysku (22–118 mm).

Technologia Verbatim AZO i ochronna powłoka Hard Coat

W dysku BD-R LTH Type wykorzystano sprawdzoną technologię AZO firmy Verbatim, która zapewnia idealną jakość nagrywania i długotrwałą niezawodność. Długą żywotność archiwizacji i doskonałą ochronę dysku gwarantuje technologia Verbatim Hard CoatTM, polegająca na nałożeniu specjalnej powłoki zabezpieczającej powierzchnię nośnika przed zarysowaniem, śladami palców i kurzem, co pozwala uniknąć błędów nagrywania i odtwarzania danych.

„Tak jak technologia DVD była następczynią CD, tak Blu-ray jest kolejną generacją nośników optycznych, które doskonale spełniają współczesne potrzeby w zakresie nagrywania i archiwizowania danych. W obliczu nieustannie rosnącej ilości danych generowanych przez dzisiejszy biznes ogromna pojemność płyt formatu Blu-ray jest ich potężną zaletą. Od lat jesteśmy liderem na rynku zarówno płyt CD-R, jak i DVD-R. Teraz wykorzystujemy bogactwo naszego doświadczenia w tworzeniu najlepszych optycznych nośników danych w celu opracowania nowego dysku Blu-ray wykorzystującego technologię AZO i jako pierwsi na świecie wprowadzamy tę innowację na rynek. Chcemy, aby nasza wiedza i doświadczenie technologiczne stały się obecne w każdym sektorze rynku. Nasz nowy dysk Blu-ray stanowi duży krok w kierunku przyszłej realizacji tej strategii” – mówi Torsten Leye, dyrektor ds. marketingu produktów optycznych Verbatim na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Źródło: Verbatim

Udostępnij:
Komentarze (3)