VGA 2009: Prince of Persia: The Forgotten Sands [wideo]

VGA 2009: Prince of Persia: The Forgotten Sands [wideo]

Prince of Persia
Prince of Persia
Mateusz Gajewski
14.12.2009 09:04

Będzie nowy Prince of Persia - taką informację usłyszeliśmy podczas Video Games Awards. Nowy tytuł opowiadający o przygodach Księcia będzie się nazywał The Forgotten Sands, a więc "Zapomniane Piaski" i jak mówi producent w dużej mierze ma on nawiązywać do części Sands of Time. Premierę gry przewidziano na maj 2010 roku, a pojawi się ona na wielu platformach. W rozwinięciu wiadomości macie pierwszy trailer świeżego księciunia.

Będzie nowy Prince of Persia - taką informację usłyszeliśmy podczas Video Games Awards. Nowy tytuł opowiadający o przygodach Księcia będzie się nazywał The Forgotten Sands, a więc "Zapomniane Piaski" i jak mówi producent w dużej mierze ma on nawiązywać do części Sands of Time. Premierę gry przewidziano na maj 2010 roku, a pojawi się ona na wielu platformach. W rozwinięciu wiadomości macie pierwszy trailer świeżego* księciunia*.

Całkiem niezły... Widzimy, że motywem przewodnim gdy ponownie będzie cofanie czasu. Opcja ta jest wszakże bardzo przydatna, o ile tylko mamy wystarczające zasoby magicznego piasku. Sam Prince ponownie zmienił oblicze - nie jest już to ta sama postać, którą kojarzymy z poprzedniej części gry. U jego boku wciąż brakuje również pięknej, młodej damy, ale liczymy, że Ubisoft do maja nadrobi zaległości.

Gra ma się pojawić na DSa, Wii, PS3, Xboxa 360 i PSP. Brak jakichkolwiek informacji na temat wersji PC.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)