Vipeers łączy zalety BitTorrenta i RapidShare

Vipeers łączy zalety BitTorrenta i RapidShare

Vipeers łączy zalety BitTorrenta i RapidShare
Paweł Cebula
04.11.2008 22:00

Powstał nowy serwis Vipeers, który może okazać się przydatny w sytuacji, gdy chcemy podzielić się jakimiś większymi plikami ze znajomymi. Vipeers łączy w sobie największe zalety serwisów typu RapidShare i sieci BitTorrent.

Powstał nowy serwis Vipeers, który może okazać się przydatny w sytuacji, gdy chcemy podzielić się jakimiś większymi plikami ze znajomymi. RapidShare i sieci BitTorrent.

Vipeers umożliwia wszystkim zarejestrowanym użytkownikom dzielenie się z innymi osobami plikami o maksymalnej wielkości do 5GB. Co bardzo istotne - w przeciwieństwie do BitTorrenta, tutaj użytkownik nie musi samodzielnie tworzyć plików .torrent, podawać adresów trackerów, czy "seedować" (wysyłać kompletny plik użytkownikowi, który chce go pobrać).

Jedyne co użytkownik musi zrobić to skorzystać z funkcji wysyłania plików na stronie Vipeers - pozostałe działania zostaną wykonane w sposób automatyczny. Gdy proces przygotowania pliku .torrent zostanie zakończony użytkownik będzie mógł go pobrać i przekazać innym osobom. Do pobrania wrzuconej przez nas zawartości potrzebny będzie dowolny klient sieci BitTorrent.

Aktualnie rejestracja w serwisie jest dostępna tylko dla użytkowników posiadających specjalny kod.

Źródło: TorrentFreak

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)