Volition: "zmagamy się z Red Faction na PS3"

Volition: "zmagamy się z Red Faction na PS3"31.10.2008 17:04
Volition: "zmagamy się z Red Faction na PS3"
Igor Chrustek

Już kilka miesięcy po launchu PlayStation3 deweloperzy zaczęli narzekać na trudności przy programowaniu gier. Volition, twórca trzeciej już części Red Faction, stwierdził, że potrzebuje dodatkowej pomocy przy pracach nad RF: Guerilla dla PlayStation3. Producent, Sean Kennedy oznajmił: chcemy mieć pewność, że wersje na PC, Xboksa 360 i PS3 nie będą się od siebie różnić.

Już kilka miesięcy po launchu PlayStation3 deweloperzy zaczęli narzekać na trudności przy programowaniu gier.* Volition*, twórca trzeciej już części Red Faction, stwierdził, że potrzebuje dodatkowej pomocy przy pracach nad RF: Guerilla dla PlayStation3. Producent, *Sean Kennedy *oznajmił: *chcemy mieć pewność, że wersje na PC, Xboksa 360 i PS3 nie będą się od siebie różnić. *

Volition poprosiło o pomoc ludzi z Sony. Programiści otrzymali wsparcie, co znacząco wpłynie na szybkość prac nad grą. *Kennedy narzeka, że w kwestii PS3 chodzi o mniejszą pamięć w bebechach konsoli, co sprawia wiele trudności przy pisaniu produkcji, która ma prezentować się na każdej platformie tak samo. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Guerilla *ukaże się na sklepowych półkach na początku przyszłego roku.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)