W 2018 r. wracasz do formy? Znajdź najlepsze odżywki dla aktywnych

W 2018 r. wracasz do formy? Znajdź najlepsze odżywki dla aktywnych

W 2018 r. wracasz do formy? Znajdź najlepsze odżywki dla aktywnych
Katarzyna Mikołajewska
27.12.2017 07:51

Na liście Twoich noworocznych postanowień jest powrót do formy? Nie zwlekaj i zaplanuj dietę i system ćwiczeń już teraz. Warto też zainwestować w odżywki, które przyspieszą proces. Trzeba jednak uważnie wybierać produkty, by nie trafić na "buble". Jakie suplementy warto przyjmować trenując?

Jeśli prowadzisz aktywny tryb życia lub właśnie podjąłeś decyzję o jego wprowadzeniu warto zadbać o odpowiednią dietę i suplementację. Wybierając odżywki trzeba koniecznie zwrócić uwagę na markę i skład.

Do godnych polecenia firm należy Optimum Nutrition, która cieszy się uznaniem klientów i działa na rynku od 1986 r. Świetną odżywką jest Optimum Nutrition Whey Gold Standard Protein. Suplement zawiera izolat serwatki, czyli najlepiej przyswajalne białko, jakie znajdziemy na rynku. W każdej porcji tej odżywki znajdziemy aż 24 g białka. To zapewni nam szybki przyrost masy mięśniowej, jeśli będziemy ćwiczyć regularnie.

Zwróć uwagę na skład

Co jeszcze zawiera Optimum Nutrition Whey Gold? Po pierwsze koncentrat białka serwatki, który wchłania się z przewodu pokarmowego w zaledwie kilkanaście minut, posiada szeroki profil aminokwasów, wysoką wartość biologiczną BV=104. Jest bogaty w alfa-laktoalbuminy - obniżające stres, zapobiegające nowotworom i schorzeniom kardiologicznym, laktoferyne czyli doskonale przyswajalne żelazo oraz laktoperoksydaze, chroniącą nas przed bakteriami.

W suplemencie znajdziemy również hydrolizowany izolat białek serwatki – białko poddane procesowi wstępnego trawienia enzymatycznego. Dzięki temu wchłania się prawie natychmiastowo, dostarczając organizmowi niezbędnych aminokwasów.

W składzie Optimum Nutrition Whey Gold znajdziesz również mieszankę enzymów trawiennych. Dodatek enzymów trawiennych ma za zadanie maksymalnie przyśpieszyć proces trawienia oraz przyswajania substancji odżywczych.

Czytaj recenzje użytkowników

Wybierając odżywkę warto zapytać się innych aktywnych osób, jakie produkty polecają. Można również skorzystać z licznych for internetowych oraz recenzji użytkowników na Amazonie. Ci, którzy stosują Optimum Nutrition Whey Gold zwracają uwagę na to, że odżywka, w przeciwieństwie do niektórych innych suplementów, nie powoduje wzdęć i łatwo rozpuszcza się w wodzie

Kreatyna dla szybkich efektów

Jeśli zależy ci na szybkim, ale zdrowym przyroście masy mięśniowej warto suplementować także kreatynę.

Bardzo wygodna jest dostępna w pudrze kreatyna Optimum Nutrition. (To związek chemiczny składający się z trzech aminokwasów: argininy, glicyny oraz metioniny. Występuje ona naturalnie w ludzkim organizmie i jest produkowana głównie w wątrobie.) Suplementacja kreatyny bardzo przyspiesza przyrost mięśni.

Ten puder zawiera 3 g czystej, jednowodnej kreatyny na porcję i cieszy się dobrą opinią wśród internautów.

Kazeina ułatwi dietę

Jeśli ćwiczysz, ale meczą cię napady wilczego głodu możesz zainwestować w kazeinę. Dobry suplement wywoła długotrwałe uczucie sytości i uchroni cię przed podjadaniem. To doskonały produkt uzupełniający najwyższej jakości białko w trakcie diet redukcyjnych i zawsze wtedy, gdy nie masz czasu na normalny posiłek.

Co więcej kazeina zabezpiecza przed potreningowym i nocnym katabolizmem, stymulując regenerację i rozbudowę tkanki mięśniowej.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)