W Dead or Alive Xtreme 3 na PlayStation VR nie zagramy. Wszystko przez… kobiety!

W Dead or Alive Xtreme 3 na PlayStation VR nie zagramy. Wszystko przez… kobiety!

W Dead or Alive Xtreme 3 na PlayStation VR nie zagramy. Wszystko przez… kobiety!
Juliusz Czarnecki
25.11.2015 21:52

Dead or Alive Xtreme 3 to gra, która przygotowywana jest także z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Zachodni gracze nie zagrają w nią ani na PlayStation VR, ani na PlayStation 4. Gra nie opuści Japonii.

Dead or Alive Xtreme 3 to jedna z gier, która miała zrobić użytek z PlayStation VR. Niestety, my się o tym nie przekonamy, bo twórcy nie mają zamiaru wysyłać jej do amerykańskich i europejskich sklepów. Wszystko dlatego, że chcą uniknąć ewentualnych kontrowersji związanych z tym, jak przedstawiane są kobiety w ich grach, dlatego też gra ukaże się wyłącznie w Japonii. Wystarczy obejrzeć dowolny zwiastun, by domyślić się, że krytyków by faktycznie nie brakowało…

Dead or Alive Xtreme 3 - PS4 Trailer

Autocenzura twórców Dead or Alive Xtreme 3 sugeruje, że do Europy i Stanów Zjednoczonych może nie dotrzeć również Summer Lesson, inna gra na PlayStation VR. To produkcja, w której wcielamy się w nauczyciela dwóch młodych uczennic: Japonki i Amerykanki. Można więc podejrzewać, że to także będzie gra, która nie będzie pasować do “zachodnich” standardów, bo ktoś doszuka się podtekstów.

Summer Lesson - VR Tech Demo - E3 2015

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)