Руслана Лижичко w GTA IV!

Руслана Лижичко w GTA IV!

Руслана Лижичко w GTA IV!
Gabor Kerenyi
05.07.2007 15:39

Tak! Pierwszy (oficjalnie potwierdzony) "aktor" podkładający głos pod postacie z Grand Theft Auto IV to nie kto inny jak Rusłana Łyżyczko. Autorka takich hitów jak Дика Енергія czy Kolomyjka. Pochodząca ze wschodu laureatka konkursu Eurowizji 2004 "wystąpi" w najbardziej oczekiwanej grze 2007 roku. To dobra wiadomość. W stacjach radiowych pojawią się jej piosenki. To zła wiadomość. Zresztą... zobaczcie sami:

Tak! Pierwszy (oficjalnie potwierdzony) "aktor" podkładający głos pod postacie z Grand Theft Auto IV to nie kto inny jak Rusłana Łyżyczko. Autorka takich hitów jak Дика Енергія czy *Kolomyjka. *Pochodząca ze wschodu laureatka konkursu Eurowizji 2004 "wystąpi" w najbardziej oczekiwanej grze 2007 roku. To dobra wiadomość. W stacjach radiowych pojawią się jej piosenki. To zła wiadomość. Zresztą... zobaczcie sami:

*Forewer end ewer goł! - *jak widać przerysowanego wschodnio-brzmiącego akcentu udawać nie musi. Ciekawi mnie tylko w jaką postać się wcieli. Pewne jest, że w pochodzącą ze wschodu. Rodzina Niko? A może jakiś mały szczebelek w rosyjskiej mafii? Dowiemy się już podczas grania, no chyba, że Rockstar coś o tym napomknie na tegorocznym E3.

Grand Theft Auto IV zostanie wydane 19 października bieżącego roku na Xboxa 360 i PlayStation 3. Podobnie jak w poprzednich częściach, tak i w tej, wcielimy się w postać gangstera powoli wspinającego się po szczeblach mafijnej drabiny. W tym wypadku będzie to imigrant z Rosji - Niko. Miasto, które przyjdzie nam przemierzyć w jego skórze to Libery City, wzorowane na Nowym Jorku.

.

Źródło: n4g, wikipedia

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)