W hotelu jak na stacji kosmicznej [wideo]

Yotel
Yotel
Grzegorz Nowak

06.05.2011 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli zastanawialiście się, jak mogłyby wyglądać hotele przyszłości, oto odpowiedź. Yotel jest reklamowany jako iPod wśród hoteli. Czy rzeczywiście ma coś do zaoferowania gadżetomaniakom?

Jeśli zastanawialiście się, jak mogłyby wyglądać hotele przyszłości, oto odpowiedź. Yotel jest reklamowany jako iPod wśród hoteli. Czy rzeczywiście ma coś do zaoferowania gadżetomaniakom?

Yotel to młoda, rozwijająca się sieć hoteli. Właściciele firmy, zainspirowani hotelami kapsułowymi w Japonii, zmodyfikowali ten pomysł, podnosząc jednocześnie standard i luksus. Do tej pory powstały dwa yotele na londyńskich lotniskach - jeden przy Gatwick, drugi nieopodal Heathrow. Teraz planowana jest budowa kolejnego luksusowego hotelu - tym razem w Nowym Jorku, przy Times Square.

Wnętrze hotelu rzeczywiście nawiązuje do futurystycznych wizji - dominują łagodne, zaokrąglone powierzchnie, dzięki czemu rzeczywiście można się poczuć jak na odległej stacji kosmicznej. Dla klientów będzie dostępnych kilka rodzajów pokoi o różnym stopniu luksusu. Budynek ma pomieścić ponad 600 osobnych "kapsuł" o powierzchni 16 metrów kwadratowych każda. Wyposażenie obejmie sieć Wi-Fi, telewizor ponad z 30 kanałami i ręcznie wykonane łóżka. Cały hotel będzie obsługiwany przez elektroniczny system meldowania.

Mimo hucznych zapowiedzi Yotel nie wygląda na specjalnie rewolucyjny. Rzeczywiście prezentuje się futurystycznie, jednak za cenę nawet 379 dolarów za noc można znaleźć znacznie lepiej wyposażone miejsce na nocleg. Nowojorski hotel zacznie przyjmować gości już w czerwcu. Poniżej możecie obejrzeć prezentację pokoi.

Źródło: dvice.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)