W skrócie: FarmVille 2, największy hamburger świata, kolor sypialni a seks

W skrócie: FarmVille 2, największy hamburger świata, kolor sypialni a seks

Ta sypialnia powinna być fioletowa (Fot. Flickr/ stuartpilbrow/Lic. CC by-sa)
Ta sypialnia powinna być fioletowa (Fot. Flickr/ stuartpilbrow/Lic. CC by-sa)
Marta Wawrzyn
06.09.2012 15:58

Zynga wypuściła FarmVille 2. Austriacy zaprezentowali niesamowity pokaz quadrokopterów, a Amerykanie stworzyli największy hamburger świata. Z kolei Brytyjczycy udowodnili, że kolor sypialni ma związek z częstotliwością uprawiania seksu. To wszystko i jeszcze więcej podajemy dziś w skrócie!

Zynga wypuściła FarmVille 2. Austriacy zaprezentowali niesamowity pokaz quadrokopterów, a Amerykanie stworzyli największy hamburger świata. Z kolei Brytyjczycy udowodnili, że kolor sypialni ma związek z częstotliwością uprawiania seksu. To wszystko i jeszcze więcej podajemy dziś w skrócie!

  1. Zynga prezentuje FarmVille 2. Na Facebooku zadebiutowała druga odsłona popularnej gry FarmVille. Zmiana, którą możecie zobaczyć na pierwszy rzut oka, to trójwymiarowa oprawa graficzna (to pierwsza taka gra Zyngi). Jeśli zaczniecie grać w FarmVille 2, Wasi znajomi z pewnością zauważą, że zmieniły się nieco opcje społecznościowe. Gracz może teraz prosić znajomych o pomoc na swojej farmie.
  1. Rodzina Zuckerberga pracuje w Google'u. Uroczy plotkarski news serwisu Business Insider. Już dwójka bliskich krewnych szefa Facebooka pracuje w Google'u - młodsza siostra, Arielle, oraz szwagier, Harry Schmidt.
  1. Niesamowity taniec czterowirnikowych śmigłowców. Austriacy zaprezentowali świetny pokaz: 49 quadrokopterów AscTec Hummingbird wzniosło się w niebo, by "zatańczyć" nad Linzem. Piękne, prawda?

49 quadrocopter in outdoor-formation-flight / Ars Electronica Futurelab / Linz, Austria

  1. Wiecie, że jest 16 różnych typów geeków? Tak przynajmniej wyliczył TechEBlog, który wymienia takie rodzaje geeków, jak "Das Übergeek" (czyli Sheldon), Apple Fanboy Geek (tego chyba tłumaczyć nie muszę), Star Wars Geek, Film Geek, Comic Book Geek itd. Nic odkrywczego, ale miło poczytać.
  1. Jak wyglądała amerykańska polityka 100 lat temu? Dla tych nielicznych, których obchodzi, co dzieje się za oceanem, Mashable ma świetne zdjęcia z konwencji sprzed 100 lat. Dla tych licznych, którzy lubią fajne dziewczyny, nowa pieśń Obama Girl. Czy będzie taką sensacją Internetu jak pierwsza? Na razie widziało ją na YT tylko 60 tys. osób.

"Still Got a Crush on Obama"

  1. Największy hamburger świata. Amerykanie lubią wszystko, co duże, ale żeby aż tak? W pięknym stanie Minnesota powstał hamburger, który waży prawie tonę. Zostanie wpisany do Księgi rekordów Guinnessa. Zdjęcie pod linkiem.
  1. Kolor sypialni a częstotliwość uprawiania seksu. Tak, tak, jest związek między jednym a drugim. Jeśli macie fioletową sypialnię, to wiecie, o co chodzi. Brytyjskie badanie jest dowodem na to, że to właśnie pary, które śpią w fioletowych sypialniach, najczęściej uprawiają seks (3,49 razy na tydzień). Najmniej seksu mają ci, których sypialnia jest koloru zielonego (1,89) i szarego (1,8). Popularny kolor biały też nie sprzyja amorom (2,02). Jeżeli chcecie poprawić swój wynik, to jeszcze skuteczniejszy od przemalowania sypialni będzie zakup jedwabnej pościeli. Ci, którzy już taką mają, uprawiają seks – uwaga, rekord! - 4,35 razy w tygodniu. Producenci jedwabnej pościeli, szykujcie się na inwazję!
  1. Kupilibyście swojemu smartfonowi półeczkę? Nie ma wątpliwości, że wszyscy kochamy swoje smartfony. Mashable prezentuje ciekawą infografikę, która odpowiada na pytanie, kiedy to już jest uzależnienie. Z kolei w Gizmodo znalazłam gadżet, który kosztuje "marne" 30 dolarów i ucieszy każdego, kto darzy swojego smartfona ciepłymi uczuciami. Jest to ni mniej, ni więcej tylko specjalna półeczka Plank. Na jej spodzie znajduje się magnes (który - jak obiecuje producent - w żaden sposób nie uszkodzi telefonu), do którego można przyczepić na przykład klucze. Cudownie niepotrzebny drobiazg, nie sądzicie?
Półeczka na smartfona Plank
Półeczka na smartfona Plank
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)